• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najbardziej podniecająca rzecz jaką usłyszeliście od partnerki apropo jej poprzednich doświadczeń?

Mężczyzna

Dan88

Cichy Podglądacz
U mnie trochę tego było, ale cholernie mnie podnieciło, jak była opowiedziała o tym jak mając 24 lata, obmacywała i lizała się jak napalona nastolatka z 17 latkiem na imprezie. Skończyło się tak, że poszli za dom by mieć jak to powiedziała "większą swobodę w lizaniu się", bo to było jakieś full perwersyjne zwierzęce wręcz, dodatkowo wyjęła pierś przez dekolt (ma naprawdę duży biust, przy atrakcyjnej figurze zarazem), małolat lizał jej pierś, doszło do tego, że moja ex chciała mu zrobić loda, ale ledwo jak wzięła mu w usta to ten trysnął. Cholernie pociągające w tym było to, że ona nie miała mnóstwa przygód jednorazowych, zdażały się jej oczywiście, ale jednak była dość ułożona, można powiedzieć "porządna". A sytuacja z tym młodym, była po tym jak zostawił ją facet, dużo wypiła i "tak wyszło".
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Była domówka u typa z którym się regularnie pieprzyla, gdzie byli też jego koledzy. Było dużo alko i w pewnym momencie hamulce puściły, jej kochaś zaczął ją posuwać na pieska przy wszystkich. Wtedy inny uczestnik imprezy podszedł i przystawił jej penisa do ust i dalej już poszło :)
 

Marcel

Cichy Podglądacz
U mnie trochę tego było, ale cholernie mnie podnieciło, jak była opowiedziała o tym jak mając 24 lata, obmacywała i lizała się jak napalona nastolatka z 17 latkiem na imprezie. Skończyło się tak, że poszli za dom by mieć jak to powiedziała "większą swobodę w lizaniu się", bo to było jakieś full perwersyjne zwierzęce wręcz, dodatkowo wyjęła pierś przez dekolt (ma naprawdę duży biust, przy atrakcyjnej figurze zarazem), małolat lizał jej pierś, doszło do tego, że moja ex chciała mu zrobić loda, ale ledwo jak wzięła mu w usta to ten trysnął. Cholernie pociągające w tym było to, że ona nie miała mnóstwa przygód jednorazowych, zdażały się jej oczywiście, ale jednak była dość ułożona, można powiedzieć "porządna". A sytuacja z tym młodym, była po tym jak zostawił ją facet, dużo wypiła i "tak wyszło".
No to faktycznie porządna! 🤣
 

Kogucik69

Podrywacz
Kiedyś pisałem z jedną kobietą i raz gdy zapytałem czy pomoże mi dojść pisząc ze mną, odpowiedziała, że tak ale tylko wtedy kiedy jej to nagram 🤯. Nie pamiętam kiedy miałem taki wielki orgazm jak wtedy gdy to przeczytałem 😋❤️
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Przed opuszczeniem "domu rozkoszy", kilka lat temu w Gdyni: G(.....) "wróć".......cholernie podniecające, a była przeceż świezo po poprzednich doświadczeniach :devilish::ROFLMAO::ROFLMAO::cool:
 
Mężczyzna

CuckSwitch

Cichy Podglądacz
Jakie były dokładnie komentarze? I jak wygląda twoja ? :D
Mówiła, że jak się rozebrała to jeden gość rzucił "no są zadatki.." i inny dopytał ".. na dziwkę?", na co ten pierwszy odpowiedział "ta" i się towarzystwo cieszyło. Inny typ z kolei powiedział, że widać, że lubi pokazywać. Koleżanka jej następnego dnia prawiła morały, że głupio zrobiła rozbierając się, bo potem jak poszła to faceci, którzy zostali, nie żałowali sobie mówiąc o niej per "dobra szmata", "niezła kurewka".
 
Mężczyzna

Dan88

Cichy Podglądacz
Jedna z moich byłych powiedziała, że ponad 20, z czego zdażało się jej po mocnych imprezach pieprzyć z kumplami, nie jednocześcnie. Twoja mówiła jakieś liczby?
 
Mężczyzna

CuckSwitch

Cichy Podglądacz
Jedna z moich byłych powiedziała, że ponad 20, z czego zdażało się jej po mocnych imprezach pieprzyć z kumplami, nie jednocześcnie. Twoja mówiła jakieś liczby?
Mówiła, że w okresie studiów miała już zaliczonych około 10. Ten przerób wyrobiła głównie na imprezach właśnie. Na jednej zaliczyła dwóch (ale też osobno, najpierw jeden, a chwilę później zaraz drugi).
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry