• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak.

Mężczyzna

niebieski

Podrywacz
Trzeba z tym walczyć tylko delikatnie może się uda . Najlepszy był tekst przestań się gapić na inne to powiedziałem że jak nie będę musiał bo będzie w domu to nie będę 😁
No nie wiem czy to przejdzie
Moja gdy się piętrze na inne gniewa się,nie ma możliwości dialogu.
Mówi ,że jak ją kocham to powinno mi wystarczyć to co mam.
 
Mężczyzna

Stopy

Podrywacz
Ja kocham kotlety to mam orzenic się że świnia . To tak nie działa albo nie kocha cię i jest tylko z przyzwyczajenia lub wygody . Trzeba starać się o siebie .
 
Mężczyzna

siwybajerant

Cichy Podglądacz
Skoro kiedyś było inaczej to teoretycznie daje to jakąś nadzieję na zmianę. W praktyce pewnie nie będzie to łatwy temat. Z jednej strony widać, że w jakimś sensie coś się wypaliło (bo jak inaczej interpretować slowa „jak ci nie pasuje to sobie zmień”), z drugiej jest to ten case o którym pisała @AgaAgnieszka, czyli „pilnuj się, a ja nic nie muszę”. Ona ma to co jej odpowiada, nie musisz czynić dalszych starań, bo przecież wiesz, że jest zazdrosna, więc się pilnujesz i nic nie zrobisz. Nie wiem czy wzbudzanie w niej zazdrości coś pomoże. Jeśli jej zależy i poczuje, że może stracić to, co ma to być może jest to jakaś szansa, ale trudno będzie przewidzieć efekty. Sytuacja jest rzeczywiście mocno patowa.
 
Mężczyzna

niebieski

Podrywacz
Skoro kiedyś było inaczej to teoretycznie daje to jakąś nadzieję na zmianę. W praktyce pewnie nie będzie to łatwy temat. Z jednej strony widać, że w jakimś sensie coś się wypaliło (bo jak inaczej interpretować slowa „jak ci nie pasuje to sobie zmień”), z drugiej jest to ten case o którym pisała @AgaAgnieszka, czyli „pilnuj się, a ja nic nie muszę”. Ona ma to co jej odpowiada, nie musisz czynić dalszych starań, bo przecież wiesz, że jest zazdrosna, więc się pilnujesz i nic nie zrobisz. Nie wiem czy wzbudzanie w niej zazdrości coś pomoże. Jeśli jej zależy i poczuje, że może stracić to, co ma to być może jest to jakaś szansa, ale trudno będzie przewidzieć efekty. Sytuacja jest rzeczywiście mocno patowa.
To taż jest kwestia charakteru.
Druga sprawa niektóre kobiety by zdobyć faceta starają się ,później gdy zastaną matką uważają ,że spełniły się i nie muszą o faceta zabiegać.lub wystarczy ,że dbają o dom ,rodzinę i to jest dla nich najważniejsze.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
To taż jest kwestia charakteru.
Druga sprawa niektóre kobiety by zdobyć faceta starają się ,później gdy zastaną matką uważają ,że spełniły się i nie muszą o faceta zabiegać.lub wystarczy ,że dbają o dom ,rodzinę i to jest dla nich najważniejsze.
panowie czasami też mają takie podejście, zarabiają, utrzymują nic więcej nie muszą.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry