• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak.

Mężczyzna

niebieski

Podrywacz
Jak przekonać żonę aby zmieniła postrzeganie swojej kobiecości,aby chociaż podjęła próbę być bardziej atrakcyjna dla mnie ,.

Myślę ,że Jej na tym kompletnie nie zależy .
Uważa,że jest dobrze tak jak jest i nie ma potrzeby nic zmieniać,a jak nie pasuje to już mój problem.
 
Mężczyzna

niebieski

Podrywacz
Jest zazdrosna o mnie,nawet bardzo ale mimo to nie widzi potrzeby jakby"starania się o mnie,"wiadomo kilkanaście lat jesteśmy razem ale to degraduje mnie od środka.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Jest zazdrosna o mnie,nawet bardzo ale mimo to nie widzi potrzeby jakby"starania się o mnie,"wiadomo kilkanaście lat jesteśmy razem ale to degraduje mnie od środka.
czyli zasada Ty się pilnuj a ja nic nie muszę?
a co jakbyś komplementował inne kobiety za coś co chciałbyś zmienić w żonie?
 
Mężczyzna

niebieski

Podrywacz
Powiem Ci ,że nic szczególnego,chce aby ubierała się jak kobieta a nie jak facet ,wieczni spodnie jak chłopczyca.
 
Mężczyzna

Stopy

Podrywacz
No to jak u mnie tyle że moja we że jak się ubierze jak lubię to co by nie było to jest ruchanie . U mnie trochę pomogło oglądanie się za innymi i tekst że ty nie chcesz to gapie się na inne
 
Mężczyzna

niebieski

Podrywacz
Mówisz,że taki mały szantaż coś pomoże?
Być może lecz chyba jest tu inny problem.
Ona wstydzi się być atrakcyjną lub nie potrzebuje taką być.
To jest chyba sytuacja beznadziejna.
 
Mężczyzna

Stopy

Podrywacz
Może pomóc ja próbowałem wszystkiego trochę lepiej jest . Weź na zakupy ja i mów jak coś że cię się nie podoba to czego nie lubisz
 
Mężczyzna

Stopy

Podrywacz
W którą stronę ? Ona wie że jak ubierze się w to co lubię to nawet jak się będzie bronić tą przelece ważne żeby wiedziała co lubisz
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry