• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile wytrzymujecie bez masturbacji?

Mężczyzna

Discrodowiec

Cichy Podglądacz
Próbóję jak naj dłużej ale gdy mnie aż łeb boli z tego okrutnie to nie wytrzymuję i ręczny leci i po tym mam pretensje do siebie że mogłem się powstrzymać( nie raz tak było) Tak gdzieś koło miesiąca sądzę wytrzymałem. Standardowo,wybuchowo, tygodniowo lecę w to bagno pierdolone ręczne tango ścięganęło
mnie na dno.
 
Mężczyzna

CuriousD

Cichy Podglądacz
Ja przestałem liczyć dni, bo za każdym razem mój mózg mi próbował (skutecznie) sabotować jakiekolwiek starania. Ogólnie nie jest lekko, bo w zasadzie to masturbowałem się rzetelniej niż uczyłem języków obcych z duolingo, przynajmniej raz dziennie przez wiele długich lat, nieźle mi się to wkręciło i zryło beret. Nie wiem czy to kwestia starzenia się czy nagle jakieś przebudzenie dojrzalszej części świadomości nastąpiło, ale dostrzegłem jakie to jest ciężkie uzależnienie. Nie powiem, że masturbacja to zło najgorsze, bozia się złości i do piekła tylko się trafi przez to, bo wszystko jest dla ludzi, ale kurde trzeba znać umiar, a o taki w tym przypadku to bywa ciężko. Ja mam plan zrobić sobie najdłuższą przerwę jak się da, ale nie będę eliminował masturbacji kompletnie, chcę odzyskać nad nią kontrolę po prostu.

życzę powodzenia i wytrwałości wszystkim
 
  • Like
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry