• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile osób widziało was nago

Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Nie licząc:
- sytuacji seksualnych;
- saun (wszystkie z dala od domu, więc wśród obcych jedynie);
- plaży nudystów (j.w.);
- opieki medycznej (byłem operowany);
- kolegów płci męskiej podczas prysznica po meczu itp.;

To chyba tylko dwie koleżanki na Erasmusie gdy poszliśmy się w nocy nago wykąpać w morzu, nic innego mi się nie przypomina ;)

Moja lepsza połowa nie licząc:
- sytuacji seksualnych;
- koleżanek i generalnie płci żeńskiej;
- plaży nudystów;
- ginekologów, endokrynologów i innej opieki medycznej;

To w saunach była parę razy z kolegami, parę razy przypadkowo spotkała kolegów, też kilka razy byliśmy z moim kolegą, kiedyś chodziła do saun też ze swoim ex i czasem jego kolegami;
Miała nagą sesję, więc fotograf;
Miała malowany akt;
Współlokator na początku parę razy przypadkiem, po czym stwierdziła, że w takim razie nie będzie się tym przejmować i przestała się krępować zupełnie;
Przez co zdarzało się, że czasem także koledzy współlokatora się załapali na widoczki.
Plus pewnie cała masa facetów w sytuacjach o których mi nie powiedziała albo zapomniałem :D
Myślę, że ma coś z ekshibicjonistki, tudzież lubi być podziwiana. Albo i to i to.
 
Mężczyzna

jacek77

Cichy Podglądacz
Podchodzac naturalnie do nagosci raczej sie nie zwarza kto patrzy..sytuacje basenowo- prysznicowe sa niepoliczalne...lubie tez pogolasowac w towarzystwie w domu..ale to juz tylko kilka znajomych osob
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Nie zliczę z racji tego że w pracy muszę się wykąpać przed wyjściem a ludzi pracuje sporo
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry