• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile osób widziało was nago

J

JoseCortez

Guest
Mam takie pytanko ile osób, które znacie widziało was nago na żywo ? Mam tu na myśli osoby z którymi nie jesteście w związkach, chodzi mi tu o kolegów, koleżanki.
 
J

JoseCortez

Guest
Mnie nago widziało większość moich koleżanek :p w zwisie jak i w pełnej erekcji :D
 

Jakub500

Cichy Podglądacz
No dosyć sporo za młodego lubiłem się onanizowac nagi i niedawajac sobie żadnych szans na uwiniecie się przed nagła wizyta.
 

Paula18

Cichy Podglądacz
mnie widzialo kilka kolezanek i kilka kolegow jak byly u mnie w domu lubie chodzic bez majtek w samym sweterku do kolan albo tshercie i czasem mi zdarza przypadkiem rozchylic kolana i co nie co im sie rzuci w oczy moze co nie ktorzy lubia do mnie przychodzic ze wzgledu na to ze przypadkiem moze zobacza co nie co
 
Ostatnia edycja:

niggerr2

Cichy Podglądacz
Ja przeważnie rano jak wstanę to lubię chodzić bez majtek po domu, jak jest ciepło to bez koszulki. Wtedy się łączę przez skype z sąsiadką i czasem wpada do mnie żeby popatrzeć... jeżeli nie mamy planów żadnych. Kiedyś jeszcze jedna kobieta była do takich zabaw. Jeszcze doliczyć resztę, która mnie widziała live to myślę że jakieś 10 osób, może trochę więcej.
 

Blackberrrry

Cichy Podglądacz
Sauna, prysznic w siłowni albo na basenie, kilka razy na plaży .. a i jeszcze ten jeden raz kiedy po przegranym zakładzie musiałem przebiec nago przez jedną z głównych ulic mojego miasta :D pewnie sporo tych ludzi mógłbym policzyć.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry