• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile osób widziało was nago

Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Nie wiem, ale na pewno wiele osób - m.in. ludzie w szatniach na basenach i fitnessach, w saunach, na plażach naturystycznych.
 

KiM77

Cichy Podglądacz
Myślę że sporo, zwłaszcza w saunach co nie jest niczym niezwykłym. W normalnych saunach wymagane są zasady prawidłowego. Białka Tatrzańska ,Chochołów, Kraków Borowinowa z całą pewnością możemy polecić. W każdej z wymienionych nagość jest czymś normalnym.
 
Mężczyzna

Roguś35

Seks Praktykant
Oi,mnie nago siostra czesto widuje, a jak sie oalam na podwurku to zepewne wiele osób nie znajomych, bo widać idąc z ulicy😉
 
H

HAlfO

Guest
Sądząc po pytaniach jakie są zadawane na tym forum.
Mam wrażenie,że są tu większości osoby niepełnoletnie.
 

Casanova 42

Nowicjusz
Kiedyś byłem u lekarza na jakiejś komisji. Lekarka około 40 lat mówi, że mam się rozebrać do slipek. Ja jej mówię że nie mogę bo nie noszę slipek. Ona że muszę się rozebrać. Więc rozebrałem się do naga a co gorsza fiut zaczął się prężyć.
 

Ludgarda

Nowicjusz
Ja przeważnie rano jak wstanę to lubię chodzić bez majtek po domu, jak jest ciepło to bez koszulki. Wtedy się łączę przez skype z sąsiadką i czasem wpada do mnie żeby popatrzeć... jeżeli nie mamy planów żadnych. Kiedyś jeszcze jedna kobieta była do takich zabaw. Jeszcze doliczyć resztę, która mnie widziała live to myślę że jakieś 10 osób, może trochę więcej.
ja też lubię chodzić nago w domu, mam takich sąsiadów co tylko na to czekają
 
Mężczyzna

Hasam1

Cichy Podglądacz
Nie mam problemów z nagościa i dużo osób widziało mnie nago. Nawet koleżanki mojej kobiety już się przyzwyczaiły do tego widoku.
 
M

Mastus

Guest
5 osób z rodziny jak byłem dzieckiem. Mama najczęściej. W szkole higienistka. Lekarze rodzinna, 2x pani dermatolog, 5 urologów. Operacja wyrostka nago na stole nago na sali 4 pielęgniarki, pani anestezjolog, 2 chirurgów. Jeden wojskowy na komisji wojskowej. Ok 20 osób, kolegów podczas mycia w pracy i szkole. Dwie koleżanki. No sporo wyszło.
 
T

thylaris

Guest
Maks 7 nie licząc wspólnych zabaw z innymi parami, pańami, panami z moją partnerką aczkolwiek lubię być podglądany i lubię podglądać razem z moją partnerką
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry