• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile mieliście lat gdy przeżyliście swój pierwszy raz?

Mężczyzna

Spirit

Cichy Podglądacz
21 lat, miesiąc przed Sylwestrem, taki termin żeby w Sylwestra partnerka mogła już z przyjemnością się bawić ze mną ^^
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Trudno powiedzieć, ale byłem dorosły, po moich g..nostudiach.
To nie miało najmniejszego sensu i tylko doprowadziło mnie do błędnych wniosków, a w konsekwencji do nihilizmu.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Koncepcja nihilizmu nq wzór Nietzsche'go to porażka. Ja się bardziej' w tym temacie, skłaniam w stronę anarchizmu.
Ale to anarchiści ponieśli klęskę. Politycznie przegrywali wielokrotnie. Ostatecznie koncepcje, idee anarchistyczne, w tym anarchokapitalizm (akap), skompromitowały protesty BLM po śmierci George'a Floyda. Bo czyż wtedy na ulicach rzekomo najpotężniejszego państwa nie zapanowała prawdziwa anarchia? I do czegóż
doprowadziła przemoc w warunkach wycofania się przymusu państwowego? 🤣

Natomiast dla nihilisty sukces czy porażka jest zdeterminowana przez czynniki od niego niezależne (genetyka, otoczenie).

Błędem niektórych bezideowych ateistów jest to ciągle odnoszenie swojego braku przekonań do chrześcijaństwa. "Bóg umarł" już dawno temu.
Współcześnie jako przeciwieństwo nihilizmu traktować należy już nie tylko religie, ale również te ideologie, które zakładają jakąś aksjologię i przypisują negatywne cechy moralne osobom, które sukcesów (w tym reprodukcyjnego) nie odniosły.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Mój poprzedni post nie ma żadnego znaczenia, podobnie jak mój pierwszy raz. Żadnej korzyści oba wydarzenia mi nie przyniosły.
😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry