• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile mieliście lat gdy przeżyliście swój pierwszy raz?

Kobieta

Okoye

Nowicjusz
przedostatni dzien wakacji przed 3 gimnazjum, wspominam z rozkoszą:) Ale wcześniej miałam już na koncie 4 różne obciągnięte penisy, petting i lizaną cipeczkę. Do dzisiaj pamiętam to uczucie lekkiego pieczenia, rozpychania i ulgi jak zaczął się poruszać we mnie- już wtedy wiedziałam że uwielbiam męskie pałki:)
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Bez znaczenia, jak sądzę
No jednak IMHO to ma znaczenie, bo jeśli przy tak młodym wieku dziewczyny różnica wieku jest tak duża i mowa o dojrzałym facecie współżyjącym z 15-latką, to wtedy - przynajmniej w wielu przypadkach (bo nie zawsze) - można mówić o seksualnym wykorzystywaniu nieletniej. Co innego gdy współżyje ze sobą dwójka 15-latków, a co innego, gdy ma miejsce stosunek między 15-latką a 26-latkiem.
W ogóle to czy nie wiedziałaś, ile lat miał ten wyraźnie starszy partner?
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
No jednak IMHO to ma znaczenie, bo jeśli przy tak młodym wieku dziewczyny różnica wieku jest tak duża i mowa o dojrzałym facecie współżyjącym z 15-latką, to wtedy - przynajmniej w wielu przypadkach (bo nie zawsze) - można mówić o seksualnym wykorzystywaniu nieletniej. Co innego gdy współżyje ze sobą dwójka 15-latków, a co innego, gdy ma miejsce stosunek między 15-latką a 26-latkiem.
W ogóle to czy nie wiedziałaś, ile lat miał ten wyraźnie starszy partner?
Wiedziałam, że ma około 25-27 lat- pewnie wtedy wiedziałam dokładnie, teraz, po 20 latach nie pamiętam- poza tym, uprawialiśmy wzajemny seks oralny z mojej inicjatywy. Ja tego chciałam, pociągał mnie tamten mężczyzna i nie myślałam o różnicy wieku, chciałam mu ssać penisa wtedy i to zrobiłam. Jest jeszcze coś takiego jak obopólna zgoda;)
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
No jednak IMHO to ma znaczenie, bo jeśli przy tak młodym wieku dziewczyny różnica wieku jest tak duża i mowa o dojrzałym facecie współżyjącym z 15-latką, to wtedy - przynajmniej w wielu przypadkach (bo nie zawsze) - można mówić o seksualnym wykorzystywaniu nieletniej. Co innego gdy współżyje ze sobą dwójka 15-latków, a co innego, gdy ma miejsce stosunek między 15-latką a 26-latkiem.
W ogóle to czy nie wiedziałaś, ile lat miał ten wyraźnie starszy partner?
Prawda też jest taka, że jak zaczęłam już współżyć, to robiłam to ze starszymi ode mnie kolesiami- licealistami i studentami. Chłopcy w moim wieku byli wtedy strasznie nudni:)
 
Mężczyzna

Wielorybnik

Cichy Podglądacz
Chyba 22 w akademiku na 4 piętrze. Pomagałem z przeprowadzką, bo to były wakacje i mieszali studentom pokoje. I z bomby zostałem zapytany czy chcę zamoczyć. Stanął mi tak mocno, że aż bolało jak już było po wszystkim.
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Ja miałam 18... tak już chciałam to zrobić, że skusiłam sąsiada... Rudy, chudy, pryszczaty w okularach... Ogólnie nie mój typ... Oczywiście nie sprawiło to przyjemności :/ później czułam niesmak jak go spotykałam
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry