• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile cm macie panowie? :P

Mężczyzna

Pandora

Cichy Podglądacz
No niby tak ale to nie jest tak, że im większy tym lepszy. Niektóre kobiety odczuwają dyskomfort przy zbyt dużym rozmiarze sprzętu partnera i wtedy szczególnie pod koniec może być małe zdziwienie bo dochodzę do końca chce wejsc z impetem i strzelić no i zamiast zamiast Och ach słyszę ała...
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
No to problem naprawdę spory, a raczej mały.
We wzwodzie długość 15cm i obwód 6,5cm
A w spoczynku długość 9cm i obwód 4cm
Wzrostu mam149cm i jestem drobnej budowy.
Nie wiem może iść z tym do urologa czy są inne sposoby
Zazdroszczę ci rozmiaru jaki masz w spoczynku chciał bym sam tyle mieć ale niestety mam kilka cm mniej od ciebie
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Nom. Choć wiedza o kobiecej anatomii się tu jednak przydaje. Tak jak empatia oraz sprawność palców i języka. :)

Tu akurat zgoda - wspomniał też o tym np. seksuolog Andrzej Depko w programie "Dobrenocki".
Ciekawe, jak pan Andrzej Depko to badał; czyżby na pacjentkach z wykorzystaniem własnego grubego przyrodzenia? A może wątłego? :D
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Nom. Choć wiedza o kobiecej anatomii się tu jednak przydaje. Tak jak empatia oraz sprawność palców i języka. :)

Tu akurat zgoda - wspomniał też o tym np. seksuolog Andrzej Depko w programie "Dobrenocki".
Sama wiedza i sprawność palców i języka to o wiele za mało. Facet musi mieć jeszcze to "coś". Wielokrotnie pieprzyłam się z młodymi chłopcami, którzy nie mieli umiejętności, ale nadrabiali to wszystko ogromnym zapałem, a do tego chcieli się uczyć i realizowali wszystko to co im mówiłam. Mega orgazmy
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry