• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile cm macie panowie? :P

Mężczyzna

missee

Cichy Podglądacz
Wiesz, czasem średni bywa bardzo wygodny. Mając dość grubego, jednak czasem nie można sobie zaszaleć, bo coś boli, a z analem to w ogóle bywa problematycznie
Powiem Ci szczerze że u mnie mam z tym problem praktycznie z każdą partnerka sex tylko z 1 pozycja zastanawiam się nad tym czy można go jakoś pomniejszyć bo się męczace robi także zdecydowanie mniejszy lepszy ;)
 
Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
No to problem naprawdę spory, a raczej mały.
We wzwodzie długość 15cm i obwód 6,5cm
A w spoczynku długość 9cm i obwód 4cm
Wzrostu mam149cm i jestem drobnej budowy.
Nie wiem może iść z tym do urologa czy są inne sposoby
Kolego, 15cm to wcale nie powód do kompleksu. Średnia europejska to bodajże nieco ponad 13cm.
Sam mam ok. 16 cm przy wzroście ponad 1,9m i wcale nie uważam, że jest jakiś mały. Jak dla mnie jest w sam raz.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

wronskjan

Biegły Uwodziciel
Kolego, 15cm to wcale nie powód do kompleksu. Średnia europejska to bodajże nieco ponad 13cm
Dla ciekawych proponuję stronę calcsd.info są tam zagregowane dane z różnych badań i można sobie wymiary porównać do statystyk. Stronka wylicza z-score, podaje kwantyle, itp.
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
No to problem naprawdę spory, a raczej mały.
We wzwodzie długość 15cm i obwód 6,5cm
A w spoczynku długość 9cm i obwód 4cm
Wzrostu mam149cm i jestem drobnej budowy.
Nie wiem może iść z tym do urologa czy są inne sposoby
Z ciekawości pytam. Czy któraś z Twoich partnerek zwróciła uwagę na wielkość Twego penisa. czy sa to raczej Twoje, jak gdyby obawy:unsure:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry