• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile cm macie panowie? :P

rd

Cichy Podglądacz
Mam propozycje aby panowie wpisali dlugosc swej meskosci - tylko szczerze! Nie przechwalac sie tylko pisac uczciwie. Jak sadzicie jaka jest srednia dl czlonka w Polsce? Do jakiego wieku penis jeszcze rosnie?

Ja mam 20 lat - dl: 15 cm

Czy to normalny rozmiar? Dzieki za odpowiedzi.

Ps. A co sadza o wymierze Panie? Piszcie!
 

Jing

Seks Praktykant
Hehe długości swej nie będę zdradzał bo to sprawa osobista każdego faceta.A jeśli chodzi o twój rozmiar to jest ok :) średnia krajowa to 14 - 18 cm więc śpij spokojnie :)
 

donna

Cichy Podglądacz
no przeciez to sie da doskonale wytlumaczyc ! kazdy facet... ma manie na punkcie swojego ptaszka... Oni sie tak lubią wypytywać czy mają odpowiednią dlugość (chociaz dobrze wiedzą że mają dobrą ) tyko poto zeby móc sie pochwalic przed innymi kumplami albo laskami swoją dlugoscią :p ze niby są zmartwieni ze mają mało a tu tak naprawde panna mowi ze jest super i o to im wlasnie chodzi :p podstepne samce
 

madzia

Podrywacz
hehe Donna masz racje :) dlatego czasem jak moj Facet narzeka mowie mu ze jego ptaszek rzeczywiscie jest jakis koslawy :) a tak naprawde jest fajniutki :lol:
 

rd

Cichy Podglądacz
Jeszcze wyjdzie na to ze sie chwale... No dzieki... Jakbym sie chcial chwalic to bym napisal 20 :p
 

Jing

Seks Praktykant
hehe w takich sytuacjach przychodzi mi jedno stwierdzenie na myśl z kobiecego grona: "Nie liczy się wielkość, ważne żeby był długi i szeroki." :lol: hyhyhyhy mnie to zawsze rozwala :D
 

rose

Biegły Uwodziciel
ee tam długość.. najważniejsze żeby był sprawny :p :p i w "odpowiednich momentach" przestawał być flaczek :D :D
 

Iverson

Cichy Podglądacz
No spoxik drogie Panie i Panowie ale czy my mowimy o penisie w stanie wzwodu czy ze tak to ujme w pozycji "lezac" Bo jezeli mowimy o "lezacym" to pogratulowac rozmiaru coniektorym :D:D:D
 

SETH

Podrywacz
Jeśli chodzi o w stanie leżąco-kurczącym :p to mój może się skurczyć nawet do rozmiarów kilku centymetrów :D (np. jak jest baaaardzo zimna woda). Ciekawe kto mnie przebije hehe 8)
 

madzia

Podrywacz
buahaha wiecie co ? :) smiec mi sie troche chce z Was. No chociaz Faceci maja bzika na punkcie swojego penisa :wink: za to niektore kobiety maja obsesje na punkcie swojego biustu hmm :lol: NORMALKA :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry