• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Golicie miejsca intymne? Wasze sposoby i upodobania

Mężczyzna

Mlodymasazysta94

Cichy Podglądacz
Witam mam pytanie mogą wypowiedzieć się Panie i Panowie bo ciekawi mnie wasza opinia . Czy kiedyś używaliście Depilator Laserowego kupionego gdzieś na jakiejś Aukcji Internetowej I czy byliście z niego zadowoleni jak goli czy (miejsca intymne przy Penisie ,cipce ) dobrze były ogolone i jak się czuliście ;D
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Ja polecam trymery. Wszystkie włosy ścinam na bardzo krótko i po brzegach na zero i efekt jest na prawdę super.
Ale nigdy nie zgolę się nożykiem na gładko. ..😜
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Ja tylko skracam włosy. Z raz czy dwa razy trymerem przygoliłem u nasady penisa i mnie lekko wkurzało, gdy odrastały a przede wszystkim żona zgłosiła prostest, że ja podczas stosunku kłuło.

Zresztą całkiem na łyso czuje się zbyt nagi, ale skrócić do połowy długości lubię.

Absolutnie też nie uważam by owłosione genitalia źle wyglądały. Wyglądają naturalnie po prostu.
 
Mężczyzna

ziomek98

Cichy Podglądacz
Ja u siebie podgalam na 3-4mm w okolicy penisa, nie wiem jakoś nie lubię u siebie widoku zgolonego na zero. Jajka natomiast na gładko. Co do innych części ciala to klata, brzuch ale tutaj tak samo podgalam na 3-4mm oraz pachy czasem na zero czasme na 1mm.

Tak samo u kobiet lubie przystrzyżone miejsca intymne 😜
 
Mężczyzna

Belial666

Cichy Podglądacz
Golenie miejsc intymnych jest poprostu higieniczne więc sam się gole co ciekawe zacząłem się golić dopiero gdy zacząłem się spotykać z żoną wcześniej nie odczuwałem takiej potrzeby.
 
Mężczyzna

Roman411

Cichy Podglądacz
Ja golę się od dawna. Dla własnego komfortu, po za tym łatwiej jest mi utrzymać higienę ( i nie chodzi tu o nie używanie mydła i wody. Wręcz przeciwnie staram się kąpać jak najczęściej. Choć nie jest to czasem takie proste. Taka praca). A po za tym uważam że ciało zarówno kobiece jak i męskie dużo ładniej i estetyczniej wygląda bez zbędnego owłosienia. Kiedyś używałem kremów do depilacji, ale było to kłopotliwe i czasochłonne. Od jakiegoś czasu golę się maszynką elektryczną.
 

Whiterabbit93

Nowicjusz
A co panowie polecicie do golenia w tym momencie? Bo ja skracam włosy koło penisa trymerem na 3mm ale na jajkach jest ciężko. Trzeba się namęczyć. A i często się zacinam wtedy. A jak jest w ogóle z tymi kremami? Bo ja ogólnie jestem strasznie owłosiony na klacie i brzuchu ale gole tylko pachy i penisa.
 
Mężczyzna

Fun Guy

Cichy Podglądacz
I think trimmer and razor are easy for guys but not so easy for girl to be doing it by herself. I remember once I was helping one of my sexual partner to trim and shave her vagina, It was difficult. Because near to the vagina lips, skin is very soft and it can get cut with sharp blade and have to be so much careful. I was able to shave everything but near to vagina opening, it was difficult and was afraid to cut her skin and left with some hair. So I guess Wax is more safe for females but at the same time it is also painful.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry