• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Golicie miejsca intymne? Wasze sposoby i upodobania

121244

Cichy Podglądacz
Jak w temacie: golenie moszny, prącia, okolicy krocza, ewentualnie odbytu?

Moja żona żartuje że goleniem wskazuje gdzie chcę być pieszczony.

mrRakieta

Seks Praktykant
Ja osobiście golę bo moja kobieta nie przepada za włosami. Zresztą wygolony członek wydaje się większy :D

sympatyczyerotyczny:)

Cichy Podglądacz
golona palka lepiej sie prezentuje,lysego chetniej kobieta wezmie do ust,a taki kudlacz lekko przeszkadza:)plusow jest znacznie wiecej niz minusow;)minusy takie ze trzeba czas poswiecic a czasem sie kuresko nie chce:)mysle ze jednak lepiej golic!!

a moja zona jakos nie naciska - a wrecz jak raz o tymw spomniałem, to raczejh nie była entuzjastycznie nastawiona. oczywisvcie nie zamierzałem tego robic na stałe, tylko w ramach małego urozmaicenia. no ale jak tego nie potrzebuje, to sie nie bede wyrywał przed szereg.

przystojny25

Cichy Podglądacz
u facetow tez to powinno byc standardem, facet nie trafi meskosci przez to ze sie ogoli wrecz przeciwnie kobiety uwielbiaja ogolonych facetow czystych nie drapiacych az sie prosi zeby pocalowac;)

Powstaniec90

Cichy Podglądacz
Wczoraj się goliłem do 0 ;)
Tak jak ktoś wyżej pisał - Ogolonego kobieta się nie brzydzi wziąć do ust a i sam facet sie lepiej czuje.

Z

Zuzka_n

Guest
A macie jakiegoś fryzjera, co wam modnie przystrzyże ? Jakieś konkretne fryzury, trendy..?

Kriss

Cichy Podglądacz
W prawdzie jeszcze nie ale gdzieś kiedyś wywiązała się taka rozmowa pomiędzy mną, a moją dziewczyną, że mogę ja jej ogolić więc jeśli będzie chciała i ona mi może ;)

rsx

Cichy Podglądacz
Również gole, bo dziewczyna nie lubi. Stwierdziła, że skoro Ona się goli, to ja też, bo inaczej zapuszcza :p Używam kremu do depilacji Bielenda Vanity Man. Po 10 minutach same wypadają ;)

Lucas

Cichy Podglądacz
Raz czy dwa to zrobiłem dla Mojej pani, ale powiedziała, że jej to obojętne uwielbiam lizać i pieścić penisa i okolice czy są włosy czy nie...