• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Golicie miejsca intymne? Wasze sposoby i upodobania

freemagic

Nowicjusz
Jak w temacie: golenie moszny, prącia, okolicy krocza, ewentualnie odbytu?

Moja żona żartuje że goleniem wskazuje gdzie chcę być pieszczony.
Jak dla mnie mężczyzna ogolony na zero wyglada jak dziecko. Zarost świadczy o dojrzałości płciowej. Dodatkowo myśle, że owłosienie jest mega seksowne o ile jest zadbane :) osobiście sama nie depiluje się na „zero”. Okolice bikini owszem ale cała reszta jest strzyżona :)
 

bolo41

Nowicjusz
Jak dla mnie mężczyzna ogolony na zero wyglada jak dziecko. Zarost świadczy o dojrzałości płciowej. Dodatkowo myśle, że owłosienie jest mega seksowne o ile jest zadbane :) osobiście sama nie depiluje się na „zero”. Okolice bikini owszem ale cała reszta jest strzyżona :)
A jak prezentuje się to strzyżenie? Pewnie wszyscy są ciekawi :D
 

PanTak

Seks Praktykant
Ze względu na fakt, że nie wszystkie kobietki lubią "futerko" to klatka, brzuch
Ze względów higienicznych pachy i żeby nie wyglądać jak "lump" :ROFLMAO: twarz na gładko
No i standardowo cojones na 0 a nad penisem przycięte króciutko :rolleyes:
 
A

Abizu

Guest
Witam męskie grono bo kobitek jak na lekarstwo...ja mam włosy tylko na głowie a reszta golutka z naciskiem na strefę intymną.nienawidzę owłosienia TAM,u mężczyzny również uwielbiam jak jest gładziutko... mniam :)
Witam Cię.... Jestem tego samego zdania ponieważ niecierpię włosów na moich miejscach intymnych dlatego też dbam o to by moje miejsca intymne były zawsze gładkie i zadbane.... Również u kobiet uwielbiam jeżeli jest tam gładko i pachnąco 😋😋😋
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry