• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Golicie miejsca intymne? Wasze sposoby i upodobania

Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
Oczywiście że golę miejsca intymne, zacząłem to robić gdy zaczynały rosnąć, po ślubie czyli 12 lat moje miejce intymne jest wykupione przez moją żonę zajmując się odpowiednio.
Ja u siebie oczywiście do samego zera, gładziutka wszędzie penis, jajka i tyłek.
Moja żona depiluje się absolutnie do gładziutkiego raju lub jak jej powiem paseczek cieniutki
 
Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Miejsca intymne ogolone albo wydepilowane są zawsze. Nienawidzę zarostu w tych miejscach u siebie. U innych osób, to ich sprawa i się nie wtrącam, chociaż sam wolę jak partnerka czy partner jest gładziutki.
 
Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
Jakoś od ponad miesiąca moją depilacją jajek i penisa zajmuje się moja przyjaciółka Kasia. Raz w tygodniu depiluje mnie przy mojej żonie. Zazwyczaj całkowicie do zera goli lecz czasami zostawia mi delikatny i cieniutki paseczek. Tradycyjnie wykonuje to maszynką jaja i penisa natomiast wyżej używa brzytwy
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry