• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Golicie miejsca intymne? Wasze sposoby i upodobania

Mężczyzna

Krzysiek96

Nowicjusz
Jakoś od ponad miesiąca moją depilacją jajek i penisa zajmuje się moja przyjaciółka Kasia. Raz w tygodniu depiluje mnie przy mojej żonie. Zazwyczaj całkowicie do zera goli lecz czasami zostawia mi delikatny i cieniutki paseczek. Tradycyjnie wykonuje to maszynką jaja i penisa natomiast wyżej używa brzytwy
Coś pięknego 🥰
 
Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
We wtorek między 15-17 będę golił jajka, kutasa i tyłek, ostatnio robiłem to ponad miesiąca temu. Ktoś zainteresowany jest zobaczyć sesję zdjęciową na żywo?
P.S
Kobiety mogą poprosić o jedno specjalne zdjęcie tylko dla nich.
Chętnych zapraszam na priv
 
Mężczyzna

Mrmartin

Cichy Podglądacz
We wtorek między 15-17 będę golił jajka, kutasa i tyłek, ostatnio robiłem to ponad miesiąca temu. Ktoś zainteresowany jest zobaczyć sesję zdjęciową na żywo?
P.S
Kobiety mogą poprosić o jedno specjalne zdjęcie tylko dla nich.
Chętnych zapraszam na priv

Kurde.. nie, nie jestem chętny, ciekawi mnie za to skąd pomysł, że jakaś anonimowa kobieta zechce na to patrzeć ? No chyba, że się mylę, jak tak, to zapraszam i chętne do mnie ogarniemy jakiś grafik (spieszcie się, liczba miejsc ograniczona)
 
Mężczyzna

CuriousD

Cichy Podglądacz
Staram się golić regularnie, chociaż wczoraj to zrobiłem po ponad 2 tygodniowej przerwie. Zwykla maszynka jednorazowa do jąder, pupy i precyzyjniejszego wygolenia okolic penisa, a maszynką oneblade golę się nad penisem, samym ostrzem do zera gdzie chcę, a nad samym penisem dorzucam nakładkę by sobie tylko przyciąć owłosienie na krótko i sobie zostawiam jakieś figury geometryczne (teraz jakoś tak sobie wyszedł fajny prostokąt:D). Łatwo i wygodnie, a do tego bez większych podrażnień czy zacięć.
 
Mężczyzna

MatiOn

Cichy Podglądacz
Chyba od 20 roku życia mniej więcej gole, z reguły na 0. Choć aktualnie mam zostawiona V-ke nad nim. Spodobało się to jeszcze mojej byłej jak raz się tak ogolilem na wyjazd urodzinowy jako prezent i tak jakiś zostało.
Wy tu do panów pytanie też macie lekkiego stracha przy goleniu naszej dziurki że się coś tam omsknie i będzie problem?
 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Jeszcze nie zdarzyło mi się aby coś omskneło i zraniło. Dobrą, nową żyletką można się golić bez problemu. Na pewno nie można tego robić elektrycznymi przede wszystkim ani przy dziurce ani na jądrach bo krwotok gwarantowany
 
Mężczyzna

SlawekBi

Cichy Podglądacz
Jak w temacie: golenie moszny, prącia, okolicy krocza, ewentualnie odbytu?

Moja żona żartuje że goleniem wskazuje gdzie chcę być pieszczony.
Goę wszystkie te miejsca. Twoja żona ma rację. Tam lubię być pieszczony. I jeszcze pachy golę ale nie po to, żeby mnie łaskotać :)
 
Mężczyzna

Quasi

Cichy Podglądacz
Nie wyobrażam sobie mieć włosów na jajkach i okolicach. Po pierwsze higiena, a po drugie komfort.
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Nie wyobrażam sobie mieć włosów na jajkach i okolicach. Po pierwsze higiena, a po drugie komfort.
Jeżeli o higienę chodzi, to mycie się pomaga... A co do komfortu... Natura pozostawiła nam włosy łonowe w określonym celu. Ochrona delikatnej skóry genitaliów przed otarciami i podrażnieniami. Dlatego ich struktura "tam na dole" jest inna, bardziej sprężysta. Radzimy sobie po depilacji wszelkimi dostępnymi sposobami, ale nie zawsze są skuteczne. Chemia vs natura.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry