• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Głębokie gardło

Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Tak jak najbardziej. Tym samym nasunelismy dowód na istnienie bardzo szerokiego horyzontu głębokiego gardła, często jest to temat tabu wśród małżeństw z minimalnie rozwinięta inteligencja emocjonalna dlatego osobiście polecam pokonywać bariery zarówno indywidualnie jak i w parze. Jakie macie odniesienia do skuteczności żeli wspomagających głębokie gardło? Czy ktoś z Was doświadczył robienia tego przez partnerkę lub partnerowi po same jądra? :)
Tak po same jądra, to z jedną partnerką miałem, ale to chyba kwestia jej wrodzonych predyspozycji plus tego, że jednak to bardzo lubiła.
 
Mężczyzna

Darekostro

Cichy Podglądacz
Bardzo doświadczona co jest szanowane tu na forum. Zastanawiam się jak czy jeśli kobietę to kręci to jaki wplyw ma na Nią to czy robi to z partnerem czy z kimś przypadkowym, mam na myśli robienie loda czy kręci to kobiety również z innymi czy nastawiają się tylko na partnera. Oczywiście zachowuje tu całkowita moralność i powołuje się jedynie do potrzeb i pragnień.
 
Mężczyzna

Darekostro

Cichy Podglądacz
Zastanawia mnie czy kobiety doznają tego pociągu wraz z czasem czy po prostu to w nich jest już od samego początku? Czy kobieta jest w stanie nabyc te uwielbienie do robienia loda z czasem i doświadczeniem?
 
Kobieta

Marysia1998

Cichy Podglądacz
Zastanawiam się jak czy jeśli kobietę to kręci to jaki wplyw ma na Nią to czy robi to z partnerem czy z kimś przypadkowym, mam na myśli robienie loda czy kręci to kobiety również z innymi czy nastawiają się tylko na partnera.
Przypadkowemu facetowi bym nie obciągnęła, muszę poznać właściciela kutasa, aby jego osobowość mnie kręciła na tyle, aby mu chcieć zajrzeć w spodnie.

Zastanawia mnie czy kobiety doznają tego pociągu wraz z czasem czy po prostu to w nich jest już od samego początku? Czy kobieta jest w stanie nabyc te uwielbienie do robienia loda z czasem i doświadczeniem?
U mnie nie zawsze było takie zainteresowanie robieniem loda, po wprawie i nabyciu umiejętności zaczęło sprawiać mi przyjemność to jaką przyjemność mogę dać ja.
 
Mężczyzna

Darekostro

Cichy Podglądacz
Przypadkowemu facetowi bym nie obciągnęła, muszę poznać właściciela kutasa, aby jego osobowość mnie kręciła na tyle, aby mu chcieć zajrzeć w spodnie.


U mnie nie zawsze było takie zainteresowanie robieniem loda, po wprawie i nabyciu umiejętności zaczęło sprawiać mi przyjemność to jaką przyjemność mogę dać ja.
Bardzo inteligentna i rozbudowana odpowiedź dziękuję
 
Mężczyzna

Darekostro

Cichy Podglądacz
Zbaczając trochę z tematu w jaki sposób kobiety pozwalają na inicjacje takich nowych znajomości wychodzi to z przypadku czy mają w myślach owy cel, jak to wygląda z Waszej perspektywy?
 
Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Przypadkowemu facetowi bym nie obciągnęła, muszę poznać właściciela kutasa, aby jego osobowość mnie kręciła na tyle, aby mu chcieć zajrzeć w spodnie.


U mnie nie zawsze było takie zainteresowanie robieniem loda, po wprawie i nabyciu umiejętności zaczęło sprawiać mi przyjemność to jaką przyjemność mogę dać ja.
Sama chciałaś, czy był ktoś kto Cię zachęcił?
 
Mężczyzna

otwartynawiele

Cichy Podglądacz
Jak zaczynałam przygodę z robieniem loda cały czas partner musiał mi dawać wskazówki jak robić, aby było dobrze. Zmotywowało mnie to, aby robić tak, aby nie musiał nic mówić i się udało.
A ja mam do Ciebie pytanie, czy na początku miałaś opór by wziąć do buzi ? Jestem z dziewczyną 3 lata i prawdziwego loda nie doznałem, zawsze słyszałem że nie lubi itd inie było nic może dwa razy go lekko "polizała" a ostatnio było ciut ostrzej i kazałem jej klęknąć i brać do buzi ciut w formie dominacji i może nie było jakoś mega ale był postęp po czym zapytałem czy woli jak ją "zmuszam" i każe to mówiła że bardziej podnieca.
Jesteś w stanie doradzić coś jako kobieta jak przekonać do tego ? Dodam że z moją higieną jest okej i poprzednie partnerki nie miały problemu.
Pozdrawiam
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Głębokie gardło Fetysze i perwersje 40
Y Depilacja laserowa głębokie bikini Sprawy kobiet 3
G Posuwanie w gardło Fantazje erotyczne 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry