• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Głębokie gardło

Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Przykładem tego że można zrobić głębokie gardło i się nie dusić. Partner też ma w tym swój udział, bo robi to odpowiednio
Przy odpowiednio krótszym penisie tak da się z przyjemnością dla obydwu stron, w innym wypadku albo musi się wysunąć żeby brać oddech albo przestać oddychać
Niestety przy zbyt długim i grubym da się zamknąć światło gardła tak że nawet oddychanie przez nos odpada.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Przy odpowiednio krótszym penisie tak da się z przyjemnością dla obydwu stron, w innym wypadku albo musi się wysunąć żeby brać oddech albo przestać oddychać
Niestety przy zbyt długim i grubym da się zamknąć światło gardła tak że nawet oddychanie przez nos odpada.
I słusznie, bezpieczeństwo najważniejsze 👍
No i pogratulować partnera 😁
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
nie stary ale doświadczony
W sumie patrząc na tematykę postu to wręcz wskazane (znaczy to doświadczenie).
No i zasadniczo nigdy nie mów nigdy, ani się nie zarzekaj. Życie umie zaskakiwać.

ps. wczoraj na A4 widziałam popylał duży fiat, świetnie zachowany i bez żółtych tablic o dziwo.
 
Kobieta

Marysia1998

Cichy Podglądacz
Mężczyzna

Darekostro

Cichy Podglądacz
Dławienie się kutasem jest sztuka nie mówiłbym o bdsm a po prostu ostrym dobrym seksie. Idąc dalej dzieli się on na pary gdzie kobieta uwielbia robić loda i gdzie kobieta robi loda dla mężczyzny. Sam po sobie wiem że bardzo szanuje kobiety i po głębokim gardle zanim zacznę ja "pieprzyc" całuję namiętnie żeby wiedziała że szanuje i ze bawimy się razem. Moim zdaniem kutas musi być przynajmniej 16+ ale to każdego indywidualne podejście. Pozdrawiam :)
 
Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Dławienie się kutasem jest sztuka nie mówiłbym o bdsm a po prostu ostrym dobrym seksie. Idąc dalej dzieli się on na pary gdzie kobieta uwielbia robić loda i gdzie kobieta robi loda dla mężczyzny. Sam po sobie wiem że bardzo szanuje kobiety i po głębokim gardle zanim zacznę ja "pieprzyc" całuję namiętnie żeby wiedziała że szanuje i ze bawimy się razem. Moim zdaniem kutas musi być przynajmniej 16+ ale to każdego indywidualne podejście. Pozdrawiam :)
No tak, żeby faktycznie się dławić musi być czym:)

To chyba zależy dokładnie od konkretnej pary, jak tam sobie szacunek i zabawę ukladają.
 
Mężczyzna

Darekostro

Cichy Podglądacz
No tak, żeby faktycznie się dławić musi być czym:)

To chyba zależy dokładnie od konkretnej pary, jak tam sobie szacunek i zabawę ukladają.
Tak jak najbardziej. Tym samym nasunelismy dowód na istnienie bardzo szerokiego horyzontu głębokiego gardła, często jest to temat tabu wśród małżeństw z minimalnie rozwinięta inteligencja emocjonalna dlatego osobiście polecam pokonywać bariery zarówno indywidualnie jak i w parze. Jakie macie odniesienia do skuteczności żeli wspomagających głębokie gardło? Czy ktoś z Was doświadczył robienia tego przez partnerkę lub partnerowi po same jądra? :)
 
Mężczyzna

Przypalove

Seks Praktykant
Lubię i tęsknię, moja żona nie może z powodów zdrowotnych. Moja eks-dziewczyna od pierwszego razu robiła mi głębokie gardło, oj, byłem pod wrażeniem.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Głębokie gardło Fetysze i perwersje 40
Y Depilacja laserowa głębokie bikini Sprawy kobiet 3
G Posuwanie w gardło Fantazje erotyczne 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry