• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysze z którymi miała do czynienia moja żona

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Witam, moja żona świadczy usługi o charakterze erotycznym (nie jest prostytutką) striptiz, masaż, wieczory kawalerskie, kelnerka toples itp. Klienci są naprawdę zróżnicowani a to co doświadcza w większości pokrywa to się z tematami na tym forum. Chociaż są też klienci bardzo dziwni. Pytanie moje dotyczy granicy , gdzie kończy się fetysz a zaczyna zboczenie?
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Czy może żona /partnerka kogoś zajmuje się też tym zawodowo? Striptiz, kelnerka toples, masażystka itp? Lub któraś z Pań na tym forum pracuje w ten sposób? Zapraszam ndo dyskusji tutaj lub na priv
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Wiesz dużo by pisać, zetknęliśmy się już z wieloma ludźmi niektórzy z nich mieli specyficzne potrzeby i fantazje które chcieli zrealizować nie na wszystko żona się zgadza. Przykładowo jest taki stały klient który ma fetysz sukien ślubnych, żona zawsze u niego jest ubrana w taką suknie plus bielizna jaką wskazuję. Do tego muzyka "weselna". Jest kilku jemu podobnych mających specyficzne wymagania
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Inny to typ gawędziarza spotykał się z moją żoną tylko dlatego żeby sobie z nią porozmawiać, niestety kontakt z nim się urwał
Natomiast to co widzieliśmy na prywatnych imprezach typu wieczory kawalerskie potrafiło zadziwić nawet nas, podobnie było na innych imprezach gdzie byliśmy u klienta, tutaj bywało śmiesznie, groźnie, niebezpiecznie a czasami żałośnie
 

patti73

Nowicjusz
fajna ta fantazja z suknią slubną . Ja na przykład mam swira na puncie skóranych kozaków na szpilce. Uwielbiam patrzeć jak kobieta w nich chodzi i pozwala je adorować. Sam tez lubię założyć szpilki. CZy to zboczenie? Myslę że nie> Napisz cos jeszcze o waszych specyficznych klientach
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Fetysz ubioru jest częsty, w wysokich butach też chodziła, częściej chodzi o specyficzną bieliznę
Był uniform wojskowy, policyjny a raz nawet strażacki.
Najczęściej pielęgniarka lub nauczycielka, kiedyś był taki młody chłopak który chciał żeby moja żona charakteryzowała się na prostytutke i tak się też zachowywała dodatkowo chciał żeby była wulgarna. Bywaliśmy też na różnych castingach
 

patti73

Nowicjusz
Ja jestem fetyszystą bielizny. Zwlaszcza satynowej. Uiwlbiam czuc jak jest mokra. Żona każe mi swoją wąchać i bardzo mnie to kręci. Co do dziwnych akcji to bylem kiedyś z dwoma trans
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Trans to nie nasze klimaty.
Jeśli chodzi o fetysz odzieży czy obuwia jest to bardzo częste.
Raz byliśmy u klienta który miał rekwizyty teatralne różnych strojów. Widocznie kupował je na wyprzedaży lub sam zlecał uszycie. Żona ma duże piersi więc w niektórych wyglądała fajnie.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Jeżdżę zawsze z żoną, mamy też od niedawna swój gabinet masazu, jednak wyjazdy do klientów jeszcze się zdarzają. W sezonie letnim żona będzie też kelnerką toples. Z pewnych względów nie reklamujemy się w internecie po pierwsze zależy nam na anonimowości mamy rodzinę a po drugie mamy już własnych klientów więc nie jest to nam potrzebne. Ja z żoną jeżdżę natomiast nie biorę udziału w jej występach i pokazach to robi sama
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Odwagę trzeba mieć bo czasami jest naprawdę nie ciekawie.
Klimaty bdsm raczej unikamy, żona tego nie lubi i ogranicza się tylko do zakładania strojów związanych z tą tematyką, wiesz jakiś lateks, skóra itp Jednak nic ponadto.
Kilka lat temu był jedyny taki przypadek gdy stały klient chciał eksperymentować z BDSM jednak po uzgodnieniach zostało na tym że skończyło się na tzw ostrym traktowaniu jej biustu
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Nie, prywatnie jest delikatna i ma charakter uległy, gdy czasami odgrywa jakieś rolę wygląda to trochę śmiesznie gdyż widać że robi to sztuczne i bez przekonania
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Pewna sytuacja nas do tego zmusiła, pisałem o tym na forum. Najtrudniejsze były początki, teraz zazdrość też jakąś jest. Szczerze nie przepadam za tym i nie sprawia nam to przyjemności, chociaż czasami trafiają się mili i fajni ludzie jednak jest to zdecydowana mniejszość. Niektóre wyjazdy też są fajne, poprostu wszystko zależy od klienta
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry