• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moje fetysze, czyli moje podzielenia się fantazjami

Mężczyzna

kornelius_27

Cichy Podglądacz
Witam. Jestem nowym użytkownikiem, mam 18 lat. Kiedy miałem 16 lat, zaczął się u mnie fetysz stóp. Zaczął się fetysz całkiem przypadkowo, w wieku 9-10 lat. Jestem osobą w spektrum autyzmu, więc moim zdaniem, jest to nietypowe. W wieku nastoletnim zaczęło mnie podniecać, gdy dziewczyny zostają aresztowane, konkretnie zapinane kajdankami. Ze stron dla dorosłych zacząłem korzystać w wieku 16 lat. Obecnie mam fetysz stóp i kajdanek. Podnieca mnie, jak np. ktoś łaskocze stopy jakiejś dziewczyny w rajstopach albo kobieta kładzie stopy na twarz mężczyzny, a mężczyzna wącha stopy lub jakaś dziewczyna ma kajdanki na nogach/stopach. Podnieca mnie też kontakt ze stopami, czyli masowanie. Robiłem parę razy koleżankom ze szkoły masaż stóp, mimo, że są zajęte. Ja niestety ze względu na swoją chorobę, nie mam dziewczyny, którą chciałbym mieć, żeby spełniać swoje fetysze. Ktoś także ma fetysz, że lubi kajdanki na nogach?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry