• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysze z którymi miała do czynienia moja żona

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Zawsze gdy uzgadniamy szczegóły jest taka informacja ze będę z żoną, bazujemy jednak na stałych klientach więc o tym wiedzą z nowymi jest to uzgadniane i tłumaczone bywa że odmawiają.
Moja żona przede wszystkim wyspecjalizowała się w striptizie , w sezonie letnim pracuje jako kelnerka toples w lokalu w kraju a 3 tygodnie za granicą też jako kelnerka toples. Do tego dochodzą wieczory kawalerskie i inne imprezy tego typu które są u klienta. Napiszę obrazowo żona nie uprawia sexu dopochwowego i analnego
 

patti73

Nowicjusz
super jestes pierwszą osobą która szczerze pisze. ja zawsze bylem z poziomu klienta . Ale nigdy nie bylem chamski wzgledem dziewczyn nawet na ukrainie
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Salon jest daleko od naszego rodzinnego miasta z wiadomych względów.
Oferta to normalny masaż rehabilitacyjny, czy relaksacyjny. Dla kilku klientów jest coś więcej w trzech przypadksch wystarczy że żona jest w erotycznej bieliźnie, w kolejnym toples, w następnym , w następnym toples i robi masaż prostaty ręką i biustem.
Pozostałe jakieś 97%to jak pisałem normalny masaż
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Nie szukamy rozgłosu, zawsze jestem blisko lub dosłownie widzę wszystko są klienci których to dodatkowo stymuluje wiedzac że jestem jej mężem
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry