• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysze z którymi miała do czynienia moja żona

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Acha, my aktualnie jesteśmy u klienta właściwie są tutaj trzej faceci gdyż po uzgodnieniu nasz klient zaprosił do siebie dwóch chyba znajomych bo nie wiem jakie relacje ich łącza
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Sytuacja dziwna bo zawsze był sam to obcokrajowiec mieszkający na stałe w Polsce a ci dwaj to też obcokrajowcy chyba jego znajomi , dziwna atmosfera przed takim gronem to ona czuję się autentycznie nie swojo. Miał być striptiz do majtek tak jak zawsze i później chwila żeby rozładować napięcie u niego no ale trzech to będzie ciężko telefonicznie zrozumieliśmy że tamci będą tylko widzami, a teraz wychodzi ze jednak nie
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Właśnie między innymi dla tego jeżdżę razem z nią, przez te lata nauczyłem się rozpoznawać ludzi ich zamiary i emocje jednak nie zawsze
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Lubię obserwować reakcje klientów, słuchać tych kłamstw które mówią o sobie to czasami jest śmieszne zwłaszcza że wiesz gdy ktoś plecie głupoty
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Najgorsze dla mnie jest to gdy na niej widzę sperme innych facetów na biuście, brzuchu czy twarzy to jest dziwne uczucie, zdążą, się to na szczęście bardzo rzadko
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry