• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz strzyżenia włosów

Mężczyzna

HarryS

Cichy Podglądacz
Witam wszystkie włosowe fetyszystki i fetyszystów. Ja (podobnie jak niektórzy tutaj) mam ten rodzaj fetyszu, że uwielbiam kobiety z długimi a nawet bardzo długimi włosami. Nie ma dla mnie piękniejszego widoku na świecie niż piękna kobieta z długimi, zdrowymi, zadbanymi włosami. No może z wyjątkiem widoku strzyżenia takich cudnych włosów ;). Jeśli ktoś z Was chciałby porozmawiać na te tematy (zarówno o długich włosach jak i o ścinaniu) to zapraszam na priv. Pozdrawiam.
 
Mężczyzna

facet30

Seks Praktykant
Strzyżenia włosów nie lubię, ale niektóre fryzjerki myją jeszcze głowę i robią przyjemny masażyk. A jak jeszcze fryzjerka jest młoda, ładna, z dużym biustem to już w ogóle można odlecieć :)
 
Kobieta

PaniTrycholog

Nowicjusz
Z zawodu jestem kosmetolożką a moja specjalizacja to trychologia medyczna. Nie od zawsze kręciły mnie włosy ale w miarę upływu czasu i pogłębiania wiedzy oraz zainteresowań, włosy stały się nieodłącznym elementem mojego życia również w tym erotycznym kontekście. Przeczytałam wątek na forum i już prawie traciłam nadzieję, bo sporo tu o obcinaniu włosów, a przecież trichofilia ma znacznie więcej aspektów niż tylko samo ścinanie. Dlatego postanowiłam podbić temat, chętnie poznam różne opinię "włosomaniaków" głównie panów co ich kręci w tym temacie.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
co ich kręci w tym temacie
Odkąd tylko pamiętam, podobały mi się kobiety z lokami lub falami. Mniejsza o kolor. Choć preferuję naturalne loki, nie zrobione lokówką.
Nie rozumiem i nie zrozumiem kobiet używających prostownicy.
Są kobiety, którym bardzo dobrze pasują cienkie warkocze w liczbie kilkudziesięciu, choć to IMHO dotyczy raczej brunetek o ciemnej karnacji lub wręcz Mulatek. Albo przynajmniej śniadych o egzotycznym wyglądzie.
Podobają mi się zarówno koki, jak i kitki, jak i rozpuszczone włosy. Choć do koku pasują różne fajne stroje, np. gejszy lub pielęgniarki.
Lubię patrzeć na kobietę mającą rozpuszczone mokre włosy, np. świeżo po umyciu.

Nie jestem zwolennikiem rozjaśniania włosów przez kobiety - IMHO jeżeli już koniecznie farbować włosy na inny kolor, to tylko na ciemniejszy od naturalnego. Przynajmniej pozwoli to uniknąć osłabienia włosów.
A już w ogóle mega sztucznie wyglądają babki mające brązowe oczy i ufarbowane na blond włosy.
 
Mężczyzna

Jaxa

Seks Praktykant
Krótko ostrzyżone kobiety aż proszą się o masaż głowy jądrami i penisem, spust na głowę... Sam chyba nie zdawałem sobie sprawy jak bardzo mnie to kręci...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry