• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz strzyżenia włosów

F

fryzjer1986

Guest
Mam dość rzadki fetysz - strzyżenie włosów (trichofilia), zarówno moich, jak i kobiet, również patrzenie na strzyżenie, dźwięk maszynki i nożyczek, włosy na wałkach, balejaż, warkocze, kucyki itp., również zabawy stylem czyli młoda dziewczyna uczesana na Grażynkę albo dojrzała kobieta z kucykami. Lubię odważne, mocno wystrzyżone fryzury, z podgolonym tyłem, bokiem, łączące w sobie długie włosy i jeżyka. Może znajdzie się tu ktoś z takim fetyszem? ;)
 
F

fryzjer1986

Guest
A strzyżenie w trakcie stosunku lub seks z częściowo ostrzyżoną kobietą? :)
 
Mmmmmmm. Jest to jedno z moich marzeń. Zmysłowe pieszczoty z kobietą + jeszcze kilka mężczyzn dla niej - jednego ona pieści, drugi ją, 3 masuje piersi a ja gole jej głowę... Jest to jedno z moich marzeń, które muszę spełnić.

Potem się ze świeżo ogoloną kochać zmysłowo.

Oczywiście, sex z łysą piękną kobietą też mnie bardzo kręci.
 
F

fryzjer1986

Guest
A golenie miejsc intymnych do tego? Chciałbym, by miała już ogoloną głowę, ale na dole obfite futerko, które by zostało ścięte najpierw maszynką na jeżyka, a dopiero potem zgolone na gładko :)
 
F

fryzjer1986

Guest
Ja często myślę o tym zeby ogolić głowę. Mam długie blond włosy do pasa i o nie dbam, ale sama myśl o ścięciu nie ukrywam, ze mnie podnieca. Boję się reakcji innych na to..

To wbrew pozorom dosyć częsta fantazja, choć niestety zwykle pozostaje w sferze marzeń. Warto raz w życiu spróbować, doświadczenie jest jedyne w swoim rodzaju :)
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Mam dość rzadki fetysz - strzyżenie włosów (trichofilia), zarówno moich, jak i kobiet, również patrzenie na strzyżenie, dźwięk maszynki i nożyczek, włosy na wałkach, balejaż, warkocze, kucyki itp.
O panie... wpadnij do mnie z tymi nozyczkami i strzyz, nakrecaj na wałki, zaplataj warkocze i co tam tylko chcesz... 🤗
Bede siedziec grzecznie jak trusia i zgadzam sie na wszystko oprocz tego jezyka na głowie (za to gdzie indziej jak najbardziej moze byc :sneaky:) 😁
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
O panie... wpadnij do mnie z tymi nozyczkami i strzyz, nakrecaj na wałki, zaplataj warkocze i co tam tylko chcesz... 🤗
Bede siedziec grzecznie jak trusia i zgadzam sie na wszystko oprocz tego jezyka na głowie (za to gdzie indziej jak najbardziej moze byc :sneaky:) 😁
Mam tak samo. Z tym, że krótkie włosy i moja fryzjerka za szybko się z nimi rozprawia 🙈
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Mrumru, ja od czasu tego kichanego wirusa nie byłam u fryzjera i sama sobie cos tam ciacham, a ze włosy mam proste i raczej dłuzsze niz krotsze, to jakos to wyglada (jak ubierz czapke na przykład:rolleyes:).
Ech, ale juz bym sobie poszła polezec na mieciutkim fotelu... Moze jakies ostrzejsze ciachniecie albo jakas jesienna ekstrawagancja?😊

Rikke,

jasna dupa! Masz piękną dusze
Obawiam sie, ze raczej czarna jak smoła ale ok, piekno to pojecie wzgledne😁
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Mrumru, ja od czasu tego kichanego wirusa nie byłam u fryzjera i sama sobie cos tam ciacham, a ze włosy mam proste i raczej dłuzsze niz krotsze, to jakos to wyglada (jak ubierz czapke na przykład:rolleyes:).
Ech, ale juz bym sobie poszła polezec na mieciutkim fotelu... Moze jakies ostrzejsze ciachniecie albo jakas jesienna ekstrawagancja?😊
Jutro idę do fryzjera. 😁
Będzie mizianko po włosach i plotki.
Moje się kręcą, jak pudlowi i dlatego wolę krótkie, bo je szybko ogarniam. Wstać, zmoczyć, przylizać, po chwili roztrzepać palcami i można wychodzić. 😂
 

kiss11

Cichy Podglądacz
Widzę, że z takim fetyszem nie jestem sam.
Gdzieś tam skrycie liczę na to, że będę obcinał, skracał dlugie włosy a w finale seks z już ogolona kobieta.
Tylko gdzie znaleźć chętna na ogolenie na łyso ..
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
będę obcinał, skracał dlugie włosy a w finale seks z już ogolona kobieta.
Tylko gdzie znaleźć chętna na ogolenie na łyso ..
No moze byc ciezko...

Dlatego Kiss, zacznij przełamywac fryzjerskie schematy!
Bo kto powiedział, ze musza to byc włosy tylko i wyłacznie na głowie? :unsure: 😁
 

kiss11

Cichy Podglądacz
Z włosami nie na głowie już przerabiałem temat. Tu już „zostałem zaspokojony”.
A co do głowy to mysle, ze nawet z tego seksu byłbym skłonny zrezygnować dla samej zabawy włosami
 

kiss11

Cichy Podglądacz
O panie... wpadnij do mnie z tymi nozyczkami i strzyz, nakrecaj na wałki, zaplataj warkocze i co tam tylko chcesz... 🤗
Bede siedziec grzecznie jak trusia i zgadzam sie na wszystko oprocz tego jezyka na głowie (za to gdzie indziej jak najbardziej moze byc :sneaky:) 😁

I jak Rikke? Wpadł ktoś pociachać i zrobić jeżyka? 😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry