• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz strzyżenia włosów

Mężczyzna

HairLover321

Cichy Podglądacz
Niestety mało ale się zdarzają, a pytam dlatego że większość dziewczyn kręci jedynie obcinanie i zabawa ich włosami. Ja co prawda dziewczyną nie jestem ale mnie np. kręci zabawa włosami dziewczyny, obcinanie ale też to jak ona obcina moje włosy. I liczę że dziewczyny się trochę uaktywnią w tym poście i opowiedzą jak to wygląda z ich strony.
 
Mężczyzna

ŁowcaWłosów

Cichy Podglądacz
Niestety mało ale się zdarzają, a pytam dlatego że większość dziewczyn kręci jedynie obcinanie i zabawa ich włosami. Ja co prawda dziewczyną nie jestem ale mnie np. kręci zabawa włosami dziewczyny, obcinanie ale też to jak ona obcina moje włosy. I liczę że dziewczyny się trochę uaktywnią w tym poście i opowiedzą jak to wygląda z ich strony.
Też zabawny jest fakt, że niedawno na koncercie Żabsona dwie młode dziewczyny dały się na scenie obciąć na łyso i to dość brzydko, a znaleźć taką nawet za opłatą graniczy z cudem
 
Mężczyzna

HairLover321

Cichy Podglądacz
Też zabawny jest fakt, że niedawno na koncercie Żabsona dwie młode dziewczyny dały się na scenie obciąć na łyso i to dość brzydko, a znaleźć taką nawet za opłatą graniczy z cudem
Ponoć jedna z nich i tak chciała to zrobić i tylko wykorzystała moment i szczerze wątpię żeby im płacili. I wcale się nie zdziwię jak na następnym koncercie się to powtórzy.
 
Mężczyzna

Kamiloss

Cichy Podglądacz
Może znajdzie się tu jakaś Pani chętna na odważna fryzurkę? Oferuje swoje usługi od boba aż do zera z różnymi wygolonymi urozmaiceniami. Drogie Panie nie bać się w życiu trzeba wszystkiego spróbować. 😎
Zapraszam do kontaktu.
 
Mężczyzna

Emhyr

Cichy Podglądacz
Takie nietypowe pytanie mam do Was - czy interesowaliście się jakoś poważniej kulturą starożytnego Egiptu?
 
Mężczyzna

ŁowcaWłosów

Cichy Podglądacz
Takie nietypowe pytanie mam do Was - czy interesowaliście się jakoś poważniej kulturą starożytnego Egiptu?
Szczerze mówiąc nie, jakby posiadam większą wiedzę nt. samej historii Egiptu, ale nie wnikałem w ich obyczaje. Co do łysych kapłanek o których wspominałeś post niżej to w starożytnym Rzymie Westalki były łyse. U mnie geneza tego fetyszu wynika po prostu z poniżenia, kontroli, władzy.
 
Mężczyzna

HairLover321

Cichy Podglądacz
Jeśli chciała to zrobić to cóż za zmarnowanie materiału! Mnie by sprawiło to zdecydowanie większą przyjemność
Po pierwsze to jej wybór w jaki sposób chce to zrobić i Tobie czy mi ch*j do tego. A drugi problem jest taki że w Polsce każdy kto ma fetysz to creep, więc dziewczyny będą wolały zrobić to same albo pójść do fryzjera niż oddać się pod nożyczki jakiegoś ziomka z fetyszem 😔
 
Mężczyzna

Emhyr

Cichy Podglądacz
@HairLover321 No tu mi Freud tak wszystkiego dobrze nie wyjaśnił. Jeszcze obstawiałem np. scenariusz, że krótkowłosa matka będąc w ciąży (często kobiety wtedy ścinają włosy, żeby było łatwiej zadbać o siebie) miała jakieś tam odczucia wobec bycia strzyżoną i to się wdrukowało dziecku. Patrzę na to wielopoziomowo.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry