• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz strzyżenia włosów

Mężczyzna

Fryzjer14

Seks Praktykant
No szkoda szkoda.
Mnie znowu kucyki nie kręcą. Chyba, ze są na takich średnio długich włosach i są dwa spięte u góry 😁
Co masz na myśli mówiąc wymyślne kucyki? Da się tam coś udziwnić?
A ja właśnie wolę jeden, i to związany nisko 😃
Wymyślne to może przesadziłem, ale da się je uatrakcyjnić, może w ten sposób. Przewiązać gumkę luźnym pasemkiem z dołu kucyka, zrobić dziurkę nad gumką i wywinąć ten kucyk na drugą stronę, warkocz dobierany z boku głowy kończący się kucykiem itp. :)
 
Mężczyzna

fryzjer321

Nowicjusz
Może kiedyś wyprobuje 😁
A co powiesz na grzywki? Klasyczna prosta grzywka ❤️ W niektórych przypadkach nawet krótsza do połowy czoła
 
Mężczyzna

Fryzjer14

Seks Praktykant
Dla mnie nie ma nic przyjemniejszego, niż ładny kucyk w dłoniach :love:
Grzywka jak najbardziej! Prosta, klasyczna, ale też dłuższa, zaczesana na bok. Ale nie jest wcale konieczna.
 
Mężczyzna

ŁowcaWłosów

Cichy Podglądacz
? Rozwiń proszę myśl. Co to za wypadki? Pierwsze słyszę.
https://www.google.com/amp/s/wawalove.wp.pl/obcinal-kobietom-wlosy-w-tramwaju-fryzjer-atakowal-takze-w-warszawie-6178744004257921a?amp=1 - Łódź
https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/atakuje-kobiety-i-obcina-im-wlosy-dziewczyny-w-krakowie-uwazajcie-6468675851564673a?amp=1- Kraków

Także trochę zwyrodnialec

Miło powitać nowego kolegę wśród nas, szkoda, że nie panią, ale zawsze większa brać :D Cóż, ja poszukiwałem na pewnym portalu wśród pań lubujących się w uległości i cóż... No z jedną prawie byłem ustawiony, ale niestety mi termin nie pasował :/ A reszta pań albo nie odpisała, albo stwierdziła bym ja coś sobie uciął ¯\_(ツ)_/¯
 
Mężczyzna

Fryzjer14

Seks Praktykant
Mnie by właśnie najbardziej rajcowała zgoda na obcięcie i to, że kobieta sama by była przekonana, żeby oddać kucyk pod nożyczki ;) I dołączam się do pytania
 
L

lingster

Guest
Jakbym wiedziała, to dałabym się Wam obciąć, byłam w lutym u fryzjera. Następny raz za 2.5 roku 🙈
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry