• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz strzyżenia włosów

Kobieta

Rikke

Dominujący
No byłam, byłam, ale jak padło hasło "na zero" to tchorzliwa fretka mi sie właczyła :ROFLMAO: :cautious:

Nie mam takiej grubej czapki, zeby przetrwac zime we fryzurze a'la Jane :p

 
Mężczyzna

fryzjer321

Nowicjusz
Jakoś temat ucichł - drogie Panie co Was najbardziej podnieca w strzyżeniu? Nożyczki czy maszynka? 😁 może brzytwa dla bardziej odważnych?
 
Mężczyzna

ŁowcaWłosów

Cichy Podglądacz
Widzę, że ucichło to podbijam. Marzę właśnie o tym, by poznać kobietę na obcięcie, zgolenie włosów, a potem namiętny seks, oczywiście im dłuższe tym lepsze, ale niczym nie pogardzę ;) Niestety w tym kraju ciężko poznać kogoś takiego
 
Mężczyzna

fryzjer321

Nowicjusz
Witajcie, jestem facetem z Dolnego Śląska, mam 31 lat. Również mam fetysz włosów. Bardzo podobają mi się gęste gładkie włosy, długie obcięte na prosto lub wszelkie odmiany bobów. Miałem już okazję obcinać dwa 40 centymetrowe kucyki a ostatnio koleżance ściąłem prosto na podłogę jej długie falowane włosy. Oprócz strzyżenia lubię również dotykać i czesać włosy. Gdyby była jakaś chętna dziewczyna do zabawy to zapraszam na priv lub bartosz1990m@gmail.com Pozdrawiam
Skąd bierzesz te kucyki? 😁
 
Mężczyzna

inneinne

Cichy Podglądacz
Na jedną koleżankę czekałem dwa lata, obiecała mi że jak się jej znudzą długie włosy to da mi obciąć kucyka, zanim pójdzie do fryzjera i się doczekałem. Druga z ogłoszenia, "wystawiła" swoje włosy za 1200zł, to czego się nie robi dla takiej przyjemności :)
 
Mężczyzna

fryzjer321

Nowicjusz
Na jedną koleżankę czekałem dwa lata, obiecała mi że jak się jej znudzą długie włosy to da mi obciąć kucyka, zanim pójdzie do fryzjera i się doczekałem. Druga z ogłoszenia, "wystawiła" swoje włosy za 1200zł, to czego się nie robi dla takiej przyjemności :)
Elegancko. Ze tez ja jeszcze nie trafiłem na takie ogłoszenie 🙈 kucyki pewnie schowane? 😁
 
Mężczyzna

ŁowcaWłosów

Cichy Podglądacz
W takim razie zazdroszczę takich koleżanek, jedną taką miałem co droczyła się ze mną, że zgoli się na łyso, myśląc, że mi dokuczy, biedna nie miała pojęcia, że bardzo bym tego chciał
 
Mężczyzna

fryzjer321

Nowicjusz
W takim razie zazdroszczę takich koleżanek, jedną taką miałem co droczyła się ze mną, że zgoli się na łyso, myśląc, że mi dokuczy, biedna nie miała pojęcia, że bardzo bym tego chciał
A to taka tez miałem, która obiecywała, ze pozwoli się pobawić i na końcu na łyso. Ale cały czas przykładanie aż w końcu zrezygnowała
 
Mężczyzna

ŁowcaWłosów

Cichy Podglądacz
Miałem już chętną z długimi włosami, ale nie udało się nam ustalić terminu spotkania, mi zawsze pasowało, ona odwlekała, ale co ciekawe, miała narzeczonego
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry