• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz strzyżenia włosów

Mężczyzna

seba77

Erotoman
A chodzenie do fryzjera też się liczy ? Uwielbiam odsiwieżać fryzurę co średnio 10 dni. Sprawia mi to z zwyczajną przyjemność..A może to już fetysz ?
 
Mężczyzna

ŁowcaWłosów

Cichy Podglądacz
Ciężko mi powiedzieć, bo może z jednej strony po prostu lubisz mieć zadbaną fryzurę, jeśli wymaga jakiś podgoleń, wygoleń, zadaj sobie kolokwialne pytanie czy czujesz podniecenie gdy fryzjer/fryzjerka Cię tnie
 
C

Cytrynowka

Guest
A chodzenie do fryzjera też się liczy ? Uwielbiam odsiwieżać fryzurę co średnio 10 dni. Sprawia mi to z zwyczajną przyjemność..A może to już fetysz ?
Zastanów się co czujesz będąc strzyżonym. Czy robisz to po po ludzku lubisz i sprawia Ci ziemską przyjemność i chcesz dobrze i świeżo wyglądać czy jednak czujesz jakiś dreszcz emocji, czy też podniecenia gdy się strzyżesz 😇
 
Mężczyzna

fryzjer321

Nowicjusz
Wielkimi krokami nadciąga lato, coraz cieplej na dworze tymczasem od marca tutaj bez zmiany :p! Jak tam? Może jest jakaś chętna pani, aby zrobić sobie nieco chłodniejszą fryzurkę?
Tu jest więcej chętnych na zrobienie takiej fryzurki niż chętnych Pań na taka metamorfozę. Nad czym bardzo ubolewam.
Jestem w stanie nawet zmienić obszar poszukiwań na Panią chętną na undercuta 😁
 
Mężczyzna

Fryzjer14

Seks Praktykant
O, widzę że odkryłem wątek o moim fetyszu :) Myślałem, że jest na tyle rzadki, że znalezienie konwersacji, która byłaby aktywna, będzie niemożliwe. Bardzo lubię zajmować się kobiecymi włosami - aplikować kosmetyki, myć, czesać (bardzo!), robić różne fajne upięcia. Lubię warkocz i gdy włosy są spięte klamrą, ale najbardziej uwielbiam nisko związaną kitkę :) Potrzymać, pobawić się, uczesać, powąchać. Obcinanie jest też super podniecające, ale tylko za zgodą i przede wszystkim wolą drugiej strony.
 
Mężczyzna

fryzjer321

Nowicjusz
O, widzę że odkryłem wątek o moim fetyszu :) Myślałem, że jest na tyle rzadki, że znalezienie konwersacji, która byłaby aktywna, będzie niemożliwe. Bardzo lubię zajmować się kobiecymi włosami - aplikować kosmetyki, myć, czesać (bardzo!), robić różne fajne upięcia. Lubię warkocz i gdy włosy są spięte klamrą, ale najbardziej uwielbiam nisko związaną kitkę :) Potrzymać, pobawić się, uczesać, powąchać. Obcinanie jest też super podniecające, ale tylko za zgodą i przede wszystkim wolą drugiej strony.

Jednak nas kilku jest 😁 natomiast znacznie mniej Pań się wypowiada.
To ja z kolei po za obcinaniem lubię robić kobiecie loczki. Musi ich być dużo, coś na wzór afrolokow 😍
 
Mężczyzna

Fryzjer14

Seks Praktykant
Jednak nas kilku jest 😁 natomiast znacznie mniej Pań się wypowiada.
To ja z kolei po za obcinaniem lubię robić kobiecie loczki. Musi ich być dużo, coś na wzór afrolokow 😍
A szkoda :(
Każdy lubi co innego, mnie jakoś kręcenie włosów nie kręci, że tak powiem 😃 Upinanie w koczki, wymyślne kucyki, warkocze, to tak :)
 
Mężczyzna

fryzjer321

Nowicjusz
No szkoda szkoda.
Mnie znowu kucyki nie kręcą. Chyba, ze są na takich średnio długich włosach i są dwa spięte u góry 😁
Co masz na myśli mówiąc wymyślne kucyki? Da się tam coś udziwnić?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry