• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz strzyżenia włosów

Mężczyzna

HairLover321

Cichy Podglądacz
Skoro tak, no dobra! Miałem nie lada okazję obciąć mojej dziewczynie kucyk ok. 30cm i potem zrobić boba 😍. A no i ja bym mógł zapomnieć o zrobieniu udercuta na prawie pół głowy 🤣😍I to tyle albo aż tyle!!! 😁

Teraz pora na was. Czekam na wasze doświadczenia!
 
Mężczyzna

metro11

Cichy Podglądacz
Sam mam ten fetysz i często masturbuje się do filmików gdzie kobiety się gola się na zero
Nie wiem czemu i skąd wziął mi się ten fetysz ale niesamowicie mnie to podnieca tylko ciężko znaleźć osobę która chciałby się w to pobawić a byłbym gotowy na wszystko zwłaszcza jeśli miałoby to być coś długoterminowego
Po przeczytaniu komentarzy w tym temacie to widzę że dużo pań chciałoby spróbować więc w sumie mogę się ogłosić że jakby była jakaś chętna tak do 26 lat i z województwa wielkopolskiego jest to niech się odezwie
 
Mężczyzna

Fryzjerdejw

Cichy Podglądacz
Mnie też bardzo podnieca obcinanie włosów dziewczynie nie musi być koniecznie od razu na bardzo krótko. Obcięcie kucyka pięknych włosów podnieca mnie równie bardzo 😍.
Jakby jakaś dziewczyna chciała oddać się w moje nożyczki i maszynkę (okolice Warszawy/ Łodzi a nawet i cała Polska ☺️😉) albo po prostu popisać zapraszam na pw
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Salon fryzjerski ogólnie jest miejscem, które dobrze się kojarzy (z dbaniem o urodę), jednak żeby od razu strzyżenie włosów było fetyszem, to nie.
 
Mężczyzna

Martin 101

Seks Praktykant
Salon fryzjerski ogólnie jest miejscem, które dobrze się kojarzy (z dbaniem o urodę), jednak żeby od razu strzyżenie włosów było fetyszem, to nie.
Dla miłośników strzyżenia włosów salon fryzjerski zawsze będzie się kojarzył z fetyszem. Każdy inny fetysz też będzie się kojarzył z jakimś miejscem. Na przykład błoto dla większości kojarzy się z czymś obrzydliwym a dla mnie wręcz odwrotnie.
 
Mężczyzna

HairLover321

Cichy Podglądacz
Dla miłośników strzyżenia włosów salon fryzjerski zawsze będzie się kojarzył z fetyszem. Każdy inny fetysz też będzie się kojarzył z jakimś miejscem. Na przykład błoto dla większości kojarzy się z czymś obrzydliwym a dla mnie wręcz odwrotnie.
No wlasnie mi też tak średnio się kojarzy. Bo dla mnie fetysz i obcinanie włosów kojarzy się z czymś intymnym a u fryzjera tej intymności brak.
 
Mężczyzna

Emhyr

Cichy Podglądacz
Przekierowanie uwagi na kobiety z cechami, które pod ten fetysz nie pasują. Mniejsza podjarka tym, co kiedyś stymulowało.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry