• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz dużego biustu

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Ale że co? 🤔
Pytasz czy inni też mają taki fetysz?
Czy ten fetysz jest normalny?
Co inni myślą o dużych biustach?
Czy duże biusty są estetyczne?
Czy chcesz spytać o fetysze innych użytkowników, a tu po prostu mówisz jaki Ty masz?
Fajnie jakbyś doprecyzował temat bo można podpiąć tutaj masę pytań ;)
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Ale że co? 🤔
Pytasz czy inni też mają taki fetysz?
Czy ten fetysz jest normalny?
Co inni myślą o dużych biustach?
Czy duże biusty są estetyczne?
Czy chcesz spytać o fetysze innych użytkowników, a tu po prostu mówisz jaki Ty masz?
Fajnie jakbyś doprecyzował temat bo można podpiąć tutaj masę pytań ;)
Dokładnie to co napisałeś czyli wszystko o dużych biustach i jej posiadaczkach. Tez o paniach które wykorzystują ten atrybut w życiu osobistym i zawodowym oraz o tych które biustem zarabiają.
Podglądanie i własne obserwacje
Czyli fetysz duzego biustu 😀
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Przede wszystkim, upodobanie do dużego biustu u kobiet to nie fetysz. Tylko raczej naturalna preferencja uwarunkowana ewolucyjnie. Ja bardzo lubię kobiece biusty w wymiarach C, D, E i F.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Przede wszystkim, upodobanie do dużego biustu u kobiet to nie fetysz. Tylko raczej naturalna preferencja uwarunkowana ewolucyjnie. Ja bardzo lubię kobiece biusty w wymiarach C, D, E i F.
Ja osobiście uważam, że wszystko zależy jaki biust, ale w większości przypadków, mniejszy jest jednak atrakcyjniejszy
 

MoniDul

Cichy Podglądacz
Pisanie rozmiaru biustu danej kobiety nie ma takowego sensu, gdyż jeśli napiszemy, że dziewczyna ma 80E to każdy facet już penis w górze i salwa na sufit. Jednak tak pięknie nie ma. Jeśli dziewczyna jest drobna, czyli 150/160 cm to faktycznie jeden taki cyc jest wielkości jej głowy, ale zaś z kolei koszykarka czy ogólnie z budowy ciała szeroka w barach to już wielkość piersi wizualnie maleje bo ma gdzie się "rozpłynąć" przy tak dużej powierzchni ciała ;)
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Cytujac za Sapkowskim. 9 na 10 facetow woli kobiety z duzym cycem. Ten 10ty woli tych 9ciu…
I male i duze - kazde znajda swojego adoratora. Faceci lubia cycki i nic tego nie zmieni. Chyba ze TVP z homopropaganda:)
Z duzymi mozna wiecej, hiszpan, mozna tam utopic glowe w pozycji na jezdzca i fajnie w rekach leza. Na nich tez sie fajnie lezy. Coz poradze ze biust traktuje jak penisa: wiekszy=lepszy.
chyba ze mowimy o piersiach w ukladzie ”uszy jamnika”, to wtedy ble:)
I dla zniesmaczonych moimi wyznaniami: male czy duze, zezowate, z duzymi sutkami, niesymetryczne - wiekszosc facetow ma to w dupie, cycki to cycki, a kto wybrzydza ten nie maca:)
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Zadbany ale ładny z pięknie zarysowaną listeweczką mleczną i oczywiście otoczka suteńków... Ja mam takie moje kochane ale owszem bardziej Rubensowskie Panie mnie zwykle - ciepło serdecznie i dyskretnie fascynują ;) heeeeee ...
Ja osobiście preferuje właśnie male, zgrabne, mniejsze piersi zazwyczaj są pełne i jędrne.

Moja znajoma mawiała kiedyś, że im większy cyc za młodu, tym większy zwis na starość
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Wiele będą bardzo nieapetyczne z czasem. Z reguły są też mało kształtne - takie mieszczące się w dłoń są idealne. Dla mnie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry