• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz dużego biustu

Mężczyzna

Max Payne

Cichy Podglądacz
Jestem fetyszystą wielkich piersi u kobiet. Zaczęło się to zupełnie niewinnie, bo jeszcze w czasach szkoły podstawowej. W 8 klasie zmieniła nam się nauczycielka od jednego z przedmiotów... Ta, która przyszła od razy przyciągnęła moją uwagę z uwagi na swoje kształty. To był taki impuls, że ciężko to opisać.. Nie wiem, jaki miała rozmiar, ale obstawiam, że gdzieś pomiędzy G/H. Wiadomo, że nie eksponowała ich jakimiś dekoltami, ale mimo wszystko garderoba opinała jej pokaźny rozmiar. Dla mnie to było fascynujące i tak zostało po dziś dzień. Mam wiele znajomych, którzy nie mogą zrozumieć mojego fetyszu i dziwią się, że kobiety typu fit nie są w moim typie. No cóż, płaskobiuście mnie totalnie nie kręci :) Lubię to uczucie, kiedy piersi kobiety nie mieszczą mi się w dłoniach...to mnie podkręca jeszcze bardziej. Nie da się ukryć, że przy nawiązywaniu znajomości zwracam na to uwagę, czy kobieta ma czym oddychać... Owszem mam znajome, z którymi mi się świetnie rozmawia, możemy się pośmiać itd., ale wiem, że nic więcej nie będzie, właśnie z uwagi na....... no właśnie ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry