• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Kobieta

paulinka_ts

Cichy Podglądacz
Hej jestem crossdres mtf. Ostatnimi czasy często zdarza mi się fantazjować o różnych rzeczach. Zdecydowanie jedną z takich fantazji które chciałabym spełnić, jest randka z inna osobą trans/corssdress. Na początek spotkalibyśmy się gdzieś na małe pogaduchy a gdy atmosfera była by już luźna to udalibyśmy się gdzieś w ustronne miejsce np. do pokoju hotelowego. Tu zaczyna docelowa fantazja bo gra wstępna nie może być zbyt długa ani zbyt krótka. Wzielibyśmy razem prysznic i pieścili się nazwazjem. Jako że nigdy nie byłam z osobą płci męskiej lub trans w związku byłby to mój pierwszy raz kiedy pieściłabym oralnie jej/jego członka po zabawach pod prysznicem przenieslibyśmy się na łóżko by w końcu przejść do finału. Fajnie by było poczuć duże przyrodzenie które wypełnie całą moją dupkę a w trakcie anala doszli byśmy oboje a moj partner lub partnerka skończył we mnie z taką ilością spermy aby moja dupka nie była w stanie jej pomieścić.
 
Mężczyzna

Marco85

Cichy Podglądacz
Mi się marzy trójkąt 2m+k. Jestem hetero choć zdarzyło mi się że facet zrobił mi dawno temu loda, ale to tylko taka dygresja.
Chciałem to zrobić jak byłem sam -niestety nie zdążyłem. Teraz jestem w związku, a z partnerką nie chciał bym tego robić - wydaje mi się że mój typ osobowości na to nie pozwoli... Jara mnie jak kobieta jest brana na rożen tzn do ust i od tyłu na kolanach...
 
Mężczyzna

Norweg

Nowicjusz
Hej, to też i moja fantazja.moja żona chce zabawić się z kobietą, chce też patrzeć jak facet bi bzyka mnie, później ją, chce też z ruga kobietą straponem mnie ruchać, zabawiać się do kamerki itd. Tak, trudno poznać, brak zaufania albo coś nie pasuje.
Szczerze chętnie bym takiego czegoś spróbował. Zazdroszczę takiej żony
 

michalaniol

Cichy Podglądacz
Dwie fantazje, na już :)

Pierwsza to chciałbym zostać zgwałcony, przez kobietę lub małżeństwo bi....idę spać drzwi zostawiam otwarte. Chętna pani lub oni wchodzą do środka, zakładają mi kajdanki, opaskę na oczy i zaczynamy :) z każdej strony....i potem zabawa spermą, całowanie na zmianę każdy z każdym :)

Druga....sex impreza gdzie wszyscy są totalnie bi, 4-5 par i całonocne igraszki :) panowie biorą panów, panie biorą panie i zmiana :D do upadłego
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry