• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Kobieta

Ellena

Podrywacz
Złoty deszczyk mrrr. Jakiś czas temu lubiłam trzymać mojego byłego za ptaszka podczas kiedy stał nad sedesem i robił siku. Kilka razy kiedy podczas długiego wspólnego brania prysznica robił siusiu skierować trochę na siebie, ale bardzo się sprzeciwił.
Kilka miesięcy temu spędziłam kilka dni z koleżanką, jednego dnia byłam tak napalona, że pobiegłam za nią do łazienki i zaczęłam jej liazać cipkę po tym jak zrobiła siusiu, smakowała cudownie, od dłuższego czasu myślę o powtórzeniu tego już w nieco bardziej kontrolowanych warunkach ;)
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Złoty deszczyk mrrr. Jakiś czas temu lubiłam trzymać mojego byłego za ptaszka podczas kiedy stał nad sedesem i robił siku. Kilka razy kiedy podczas długiego wspólnego brania prysznica robił siusiu skierować trochę na siebie, ale bardzo się sprzeciwił.
Kilka miesięcy temu spędziłam kilka dni z koleżanką, jednego dnia byłam tak napalona, że pobiegłam za nią do łazienki i zaczęłam jej liazać cipkę po tym jak zrobiła siusiu, smakowała cudownie, od dłuższego czasu myślę o powtórzeniu tego już w nieco bardziej kontrolowanych warunkach ;)
Mmmm, muszę poprosić swoją panią by i mnie tak podtrzymała i od razu strzepała. Na więcej raczej byśmy się nie odważyli. Zbyt duża blokada.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Złoty deszczyk mrrr. Jakiś czas temu lubiłam trzymać mojego byłego za ptaszka podczas kiedy stał nad sedesem i robił siku. Kilka razy kiedy podczas długiego wspólnego brania prysznica robił siusiu skierować trochę na siebie, ale bardzo się sprzeciwił.
Kilka miesięcy temu spędziłam kilka dni z koleżanką, jednego dnia byłam tak napalona, że pobiegłam za nią do łazienki i zaczęłam jej liazać cipkę po tym jak zrobiła siusiu, smakowała cudownie, od dłuższego czasu myślę o powtórzeniu tego już w nieco bardziej kontrolowanych warunkach ;)
Rozumiem, że koleżance też się to podobało?
 

Misteruv

Nowicjusz
Ja od kiedy pamietam mam fantazje żeby wyruchać moją ciotke. Ona chyba też by chciała ale boimy sie tego pierwszego kroku. Zawsze jak u niej jestem to bez skrępowania sie obok mnie przebiera tak żebym wszystk owidział a jak widzi ze gapie sie jej na cycki to sie do mnie uśmiecha. Fajną ma dupke i duże cycki lepszych nie widziałem. Kiedys mi sie telefon zepsul to porzyczylem od niej i zobaczyłem jej nagie fotki czesto sie do nich masturbowałem. Czesto rozmawiamy o zboczonych tematak dotykamy sie po tyłkach. Ostatnio zapytala sie czy moja dziewczyna robi mi loda a ja że każda dziewxzyna powinna robic loda swojemu chlopakowi. Myśle że kiedyś ją przelece narazie to tylko fantazja i myśli w głowie
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry