• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

eros102

Nowicjusz
Oczywiście nigdy nie starczy mi odwagi na realizację, ale...
Często fantazjuję o zostaniu darmową prostytutką na 1 dzień. Wynająć apartament w większym mieście i dać ogłoszenie, w którym będzie podany adres i wstęp wolny. Ja przywiązana smyczą na kłódkę do łóżka, bez dużego pola manewru. Każdy mężczyzna będzie mógł przyjść i użyć mnie w dowolny sposób i wyjść zaspokojony. Z boku pojemnik na ewentualne napiwki. Na koniec dnia uwolnić się i wyjść z łóżka, które będzie całe w spermie.
Może są gdzieś już takie ogłoszenia?
z chęcią bym Cię odwiedził jak byś była związana to bym Cię zerznął w usta spuszczając się na twarz a następnie włożył bym go w tyłeczek i tam Cię zalał tak w skrócie
 
Mężczyzna

JaOn40

Cichy Podglądacz
Witam serdecznie, u mnie jest tak że córka mojej pani lubi się obnażać przede mną, od razu mówię że jest pełnoletnia. Nie wiem jak się zachować, chodzi w mini bez majteczek, często na ogrodzie totalnie w stroju Ewy, a jej mama nie reaguje, czy jeśli dojdzie do czegoś to będę jakimś zboczeńcem? Z góry dziękuję.
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
1. Marzę o przebraniu się za kobietę i wyjściu na ulicę... wysokie szpilki, rajstopy, mini itd... Loty próbne już były, nocą, między garażami, ale tylko szpilki, mini i rajstopy... niesamowite wrażenia!
2. Chciałbym w końcu mieć okazję zrobić loda... oczywiście w damskich ciuchach... w sumie w samych szpileczkach wystarczy :)
3. Chciałbym zobaczyć jak moja aktualna laska się rucha z innym
4. Chciałbym być kiedyś z kobietą która by akceptowała i tolerowała moje zamiłowanie do przebieranek
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry