• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Mężczyzna

scnatix

Cichy Podglądacz
Oczywiście nigdy nie starczy mi odwagi na realizację, ale...
Często fantazjuję o zostaniu darmową prostytutką na 1 dzień. Wynająć apartament w większym mieście i dać ogłoszenie, w którym będzie podany adres i wstęp wolny. Ja przywiązana smyczą na kłódkę do łóżka, bez dużego pola manewru. Każdy mężczyzna będzie mógł przyjść i użyć mnie w dowolny sposób i wyjść zaspokojony. Z boku pojemnik na ewentualne napiwki. Na koniec dnia uwolnić się i wyjść z łóżka, które będzie całe w spermie.
Może są gdzieś już takie ogłoszenia?
Myślę że do takiego ogłoszenia by się zleciał element z całego miasta 🤔
 
Mężczyzna

zielony

Cichy Podglądacz
Moja fantazją jest pójście do klubu dla swingersów gdzie odbywała by się impreza bi.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Chciałbym, żeby napalone nagie modelki zaprosiły mnie do wspólnej kąpieli w jacuzzi/na wspólny pobyt w saunie i połączone z tym igraszki.
Choć wiem, że ta fantazja nigdy się nie spełni. :(
Ogólnie, chciałbym, żeby kobiety częściej inicjowały seks i były tymi, które czynnie podrywają i rzucają się swoim "wybrankom" do majtek.
Myślę że do takiego ogłoszenia by się zleciał element z całego miasta
To jeden z głównych negatywnych aspektów prostytucji - klienci, mężczyźni chcący korzystać z usług prostytutek, i ich profil psychologiczny, w tym podejście do seksu i zaspokajania potrzeb seksualnych. "Płacę, więc wymagam", "Klient ma zawsze rację, więc na kolana i ssij, dziwko", "Masz robić, co ja chcę" itd.
To sprawia, że prostytutki żyją w ciągłym stresie przed takimi patologicznymi klientami, często mają zespół stresu pourazowego, źle się ze sobą czują, mają obrzydzenie do siebie i do swojego zajęcia itd.
Najlepiej, gdyby wcale nie było mężczyzn skłonnych korzystać z usług prostytutek - wtedy nie byłoby tego problemu. Gdyby kobiety zamierzające się prostytuować narzekały przede wszystkim na brak klientów.
 
Kobieta

RudaBiedronka

Cichy Podglądacz
Moją fantazją jest wystąpić w roli hostessy lub kelnerki topless. Mogłabym nosić pończochy i taką seksowną prześwitującą koszulkę z odpinanymi lub otwartymi miseczkami. Tak, żeby każdy facet na imprezie lub w lokalu mógł widzieć moje piersi w całej okazałości. Chciałabym poczuć tę mieszankę uczuć.
 
Mężczyzna

zielony

Cichy Podglądacz
Moją fantazją jest wystąpić w roli hostessy lub kelnerki topless. Mogłabym nosić pończochy i taką seksowną prześwitującą koszulkę z odpinanymi lub otwartymi miseczkami. Tak, żeby każdy facet na imprezie lub w lokalu mógł widzieć moje piersi w całej okazałości. Chciałabym poczuć tę mieszankę uczuć.
Chętnie był bym Twoim klientem. Na pewno często przychodził bym w takie miejsce
 
Mężczyzna

jerry-berry

Cichy Podglądacz
sex z moją partnerką i facetem bullem o bi orientacji. inna to dać dupy kilku facetom na raz z finałami we mnie. i jeszcze chcialbym grupowy piss kilku kobiet w moje usta.
 
Mężczyzna

Kokos90

Nowicjusz
Ja sobie wyobrażam jak moja dziewczyna przyprowadza swoją młodszą kuzynkę, która się stresuje swoim pierwszym razem i by chciała się przygotować. I moja proponuje żebyśmy jej pokazali jak to się robi i ją sadza obok nas na łóżku i my zaczynamy się pieścić, ona mi obciąga, później ja jej wylizuję cipkę, a młoda się cały czas przygląda i zaczyna mieć mokro. Później zaczynamy się pieprzyć, moja jej pokazuje z bliska jak jej wsadzam. Ale widzi, że to za mało i prosi mnie żebym teraz zrobił to samo kuzynce, żeby wiedziała jakie to uczucie. Ja zdejmuję gumkę a młoda na polecenie mojej, zlizuje spermę, żeby wiedziała jak smakuje, a następnie przyciska jej lekko głowę, żeby kutas wszedł do gardła. Potem układa kuzyneczkę wygodnie i prosi, żebym zrobił jej dobrze językiem. Więc ja spijam jej młode obfite soczki i doprowadzam do orgazmu. Później zakładam gumkę i delikatnie wkładam w jej świeżą cipkę i spuszczam się jeszcze raz.
Dziewczyny zadowolone , że wszystko poszło jak należy i kuzynka już się nie stresuje pierwszym razem :p
 
Mężczyzna

Stopy

Podrywacz
To może na początek starczy zobaczymy jak będzie a w tym czasie odpalimy rekrutację na kolejne spotkania
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry