• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazja, której nie mam zamiaru spełnić :)

Mężczyzna

KonradKle

Cichy Podglądacz
A moja teściowa 54 lata, szczupla, duzy biust, na twarzy jeszcze zbytnio nie widac starosci, od lat nie uprawia z teściem sexu, z uwagi na jego problemy zdrowotne. Jest b. konserwatywna i dlatego nie ma nikogo na boku. Nie mniej jednak uwidacznia sie w niektórych sytuacjach jej skrywana i tlumiona potrzeba spełnienia sexualnego. W stosunku do mnie jest ponadprzeciętnie miła, nawet jak na dobra teściową. Zauważylem, ze gdy ja odwiedzamy, to ubiera dekold, sprzyjajac okazjom do glębszego zajrzenia przeze mnie w tamte rejony, a takze dziwnym sposobem często przeciska sie w korytarzu, ocierajac o mnie. Tesciu czasami probuje okazywac zazdrosc, ale jest przez nią pacyfikowany. Myślę, ze fantazjujue o sexie ze mna, moze rownież podczas masturbachi (musi jakos rozladowywac napuecie sexualne). Wydaje mi sie rowniez, ze wczesniej jej sex z tesciem byl dla niej niesatysfakcjonujacy. Ciekaw jestem jaki bylby z tego sex....
 
Mężczyzna

Parus

Cichy Podglądacz
Jedna z takich fantazji to dwie współlokatorki, które wykonują każde moje polecenie. Dotyczy to spraw także domowych, gdzie ja nie muszę nic robić ale przede wszystkim seksualnych. Budzę się rano w sobotę, czuje że kawa i śniadanie są już gotowe, wchodzę do kuchni, a tam jedna wypięta o blat, druga siedzi na nim i pokazuje mi swoją cipkę. Cisza, to ja decyduje czy najpierw zjem śniadanie czy w nie wejdę. Dzisiaj mam ochotę na seks. Wchodzę od tyłu w pierwszą, ale nie za długo żeby zaraz wejść w drugą która siedzi na blacie. Mówię, dobra dziewczyny na posadzkę i się wypinać bo mam ochotę wejść w wasze tyłki.
 
Mężczyzna

Keter

Cichy Podglądacz
To moje dwie fantastyke.
Pierwsza to seks z kobietą przy jej ubranych koleżankach, gdy patrzą z bliska i ze wszystkich stron

Moja druga fantazja, to użycie masturbatora, na który spuściło się kilkunastu facetów, a ci przy których się masturbuje, to nie oni spuścili się na ten masturbator
 
Mężczyzna

Wielorybnik

Cichy Podglądacz
Mi się zawsze marzy seks z nauczycielką w jej sali od polskiego. Do dziś wracam do niej pamięcią, gdy się masturbuję.
 
Mężczyzna

frenchstyle

Cichy Podglądacz
Mi codziennie po głowie chodzi wizja pojechania wieczorem gdzieś za miasto, może do innego województwa samochodem i w umówionym miejscu zrobić to z właśnie w samochodzie (lub na nim ;)) z panią, która ma już swojego wybranka ;)
 
Mężczyzna

Daniel42

Cichy Podglądacz
Kiedyś fantazjowałam o tym, że staję przy drodze i udaję prostytutkę. Mój facet autem wjeżdża w głąb lasu i patrzy. A ja oddaję się pierwszemu który się zatrzyma. Oczywiście realnie nie spełnię tego, bo znając życie zatrzyma się jakiś oblech 😁
często w lecie tak z żoną robimy, no i czasami trafia się i oblech jak mówisz ale z regóły są normalni faceci.Żona w mini udaje że utknęla w oknie w dzrzwiach auta, jak się zatrzymuje samotny facet to z reguły pomaga żonie się oswobodzić jak jest ich paru to dupa jest w robocie. Na poczatku smiechy bo myślą że to podpucha ale jak żona prosi żeby jej pomogli to wtedy najczęściej porki idą w dół a po chwili ktoś już ją rżnie
 
Mężczyzna

ZamkniętyNakrecony

Cichy Podglądacz
Mam coś dziwnego :). Część fantazji chciałabym rzeczywiście wprowadzić w życie, a część hmmm.... Fantazjuję sobie, ale chyba nigdy nie odważyłabym się tego zrobić. I chyba nawet bym nie chciała. Też tak macie? Po co w takim rodzą się we mnie takie rzeczy??

Np. coś takiego. Facet zwiąże mi ręce, przykujuje je do ramy od łóżka, rozleje na mnie gorący wosk ze świeczek. Będzie się ze mną kochał dość ostro (gryzienie itd), skończy na moim brzuchu, czy piersiach. Następnie zapakuje mnie do bagażnika samochodu, wywiezie do lasu i tam na zielonej łączce mała powtórka :)

A skoro nie mam zamiaru wprowadzać tego w życie, to czy powinnam podzielić się tym z partnerem? Nie odbierze tego jako jakieś zboczenie?
Podziel się 🙂 i jeżeli macie w porządku relacje a idzie powili lato to myślę że jest do zrealizowania 🙂
 

bidubi1

Cichy Podglądacz
Moja fantazja, której nigdy nie zrealizuje to iść z partnerką do kabiny Glory hole i obsługiwać wspólnie wielu facetów co chwilę całując się wymieniając się ich spermą
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Ja ostatnio żyję przygotowaniami do ślubu i przez to chodzi mi po głowie takie seks-wesele, na którym uprawiam seks przy gościach i czasem z nimi. Ale myślę, że moje wesele takie jednak nie będzie :p
Twoje wesele raczej nie, ale podejrzewam, że spora ilość gości, duża ilość alkoholu i mogłyby takowe sceny się zadziać
 
Kobieta

Amber

Cichy Podglądacz
Może ktoś chce z Was zobaczyć takie coś w realu ?.

 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
jesteśmy u szwagra w odwiedzinach, wieczorem po imprezie szwagier już śpi a ja z żoną przed spaniem zabawiamy się, ona siedzi na łóżku naga ja stoję przed nią i ona robi mi loda, drzwi od naszej sypialni specjalnie mocno uchylone, przechodzi obok jego żona i zaczyna się nam przyglądać, nie wchodzi do pokoju ale też nie ucieka. Obserwuje nas i widzę kontem oka że zaczyna się dotykać, w tym momencie moja pani ją zauważa i proponuje żeby dokończyły razem, ona bez namysłu się zgadza i obie zabawiają mnie oralnie, a na koniec oblewam im twarz moją gorącą spermą a ona cię całują.....
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry