• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazja, której nie mam zamiaru spełnić :)

Mężczyzna

Lukasz_88

Seks Praktykant
Seks ze starszą kobietą. Mam 34 lata, gdyby mnie dosiadła teraz kobieta z 10 lat starsza, to byłbym zachwycony. Nie mam zamiaru tego spełnić, bo mam małżonkę, ale tak, byłbym chyba wniebowzięty móc zaspokoić starszą kobietę w pozach jakie by chciała + moje upragnione ujeżdżenie mnie.
 
Mężczyzna

blazej@

Cichy Podglądacz
Ja chciałbym przeżyć Sex w trójkącie ale z dwiema kobietami 😀 ze starszą od siebie kobieta (max 10 lat starsza bo zawsze byłem z młodszymi kobietami) i jakiś spontan sex z przypadkowa kobieta 😈😈
 
Mężczyzna

Parus

Cichy Podglądacz
Umówić się na spotkanie z żoną/partnerką użytkownika sexforum, która jeszcze nigdy nie miała "skoku w bok" w miejscu wyznaczonym przezemnie, gdzie będzie spełniać moje zachcianki. Dreszczyk emocji dla mnie i dla niej. Ubranej tak jak ja chcę, w miejscu wybranym przezemnie nie świadomej tego co mogę jej zaoferować. Czy miejsce te jest miejscem docelowym czy tylko początkiem naszej zabawy😈
 
Mężczyzna

Zimorodek

Nowicjusz
Umówić się na spotkanie z żoną/partnerką użytkownika sexforum, która jeszcze nigdy nie miała "skoku w bok" w miejscu wyznaczonym przezemnie, gdzie będzie spełniać moje zachcianki. Dreszczyk emocji dla mnie i dla niej. Ubranej tak jak ja chcę, w miejscu wybranym przezemnie nie świadomej tego co mogę jej zaoferować. Czy miejsce te jest miejscem docelowym czy tylko początkiem naszej zabawy😈
Ale po co Ci akurat potrzebna do szczęścia partnerka "użytkownika seksforum" ? 🤗
Jakaś inna kobieta nie może być ?
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
chodzi mi o zaprzeczenie
Albo strachliwy i byś się zgodził, albo jednak nie strachliwy i byś odmówił

ps Zielona maska jest raczej atrakcyjnym obiektem seksualnym ;)
 
Mężczyzna

tomek81X

Cichy Podglądacz
Fantazje jak każdy mam głównie ze swoimi szwagierkami a szczególnie 1 szwagierki córka ma męża i 2 córki ale mam fantazje z nią strasznie mnie podnieca
 
Mężczyzna

Arczi29

Cichy Podglądacz
1. znać taką młodą parkę(23> lat), gdzie dziewczyna przyjeżdża do mnie na seks, chłopak o tym nie wie. I ciągle się umawiamy w różnych miejscach aby robić to tuż pod jego nosem np. umawiamy się w kinie ona niby wychodzi do toalety a tak na prawdę do tylnego rzędu do mnie, lub wiec że są w restauracji i ona na chwile wychodzi aby spotkać się ze mną w toalecie.
 
Mężczyzna

Arczi29

Cichy Podglądacz
2. Związek z drobną uległą dziewczyną, najlepiej w ogóle albo niezbyt doświadczoną. Taką cichą, tajemniczą trochę, która najbardziej lubi zaspokajać swojego Pana patrząc mu w oczy.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry