• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazja, której nie mam zamiaru spełnić :)

Mężczyzna

YoungMan

Cichy Podglądacz
No z takich co nie spełnię, trójkąt bi, waterboarding, bycie ślubem przez ileś tam dni. Pierwszego nie bo jestem w zamkniętym związku, drugie mnie kręci ale tylko oglądanie bo mimo tego, że lubię duszenie i to dość ostre to nie lubię wody (w sensie nie pływam, ale się kąpie :p), a trzecie po prostu partnerka tego nie czuje i zostaliśmy przy naszym switchowaniu
 
Mężczyzna

Sperminator

Cichy Podglądacz
Przenieść na kilka godzin swoją świadomość do ciała jednej z laseczek Premium Bukkake i Lesbea, a potem korzystać ile się da. 😁🥴
 
Kobieta

Calleo_678

Nowicjusz
Kolega po fachu, którego mijam na sądowych korytarzach, a zdarzało się też, że staliśmy po dwóch stronach barykady na sali sądowej. Surrealizm w czystej postaci, bo jeszcze nie upadłam na głowę, by w jakikolwiek sposób mieszać życie seksualne z życiem zawodowym, jednak ciśnienie mi skacze za każdym razem, gdy go spotykam...
 
Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
Nie jestem pewna czy nie dałabym rady spełnić takiej fantazji, ale fantazjuję o psychicznej dominacji w której byłabym tylko workiem na sperme, proszącą nawet o możliwość wyjścia do toalety czy zjedzenia
Muszę przyznać, że masz bardzo odważną i wymagającą fantazję 😁 Twoja fantazja nawiązuje do mojego klimatu w życiu erotycznym, ponieważ 98% prezentuję Tresurę kobiety na uległą w klimacie BDSM.
 
Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
Muszę przyznać, że masz bardzo odważną i wymagającą fantazję 😁 Twoja fantazja nawiązuje do mojego klimatu w życiu erotycznym, ponieważ 98% prezentuję Tresurę kobiety na uległą w klimacie BDSM.
P.S
Miałem przyjemność kilkukrotnie zdominować psychicznie sukę podczas tresury. Dodatkowo prócz ,, bycia workiem spermy" traktowałem dosłownie przedmiotowo w taki sam sposób jak worek
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Paradoksalnie sporo kobiet okazuje się, że czerpie przyjemność z bycia poniżaną, bądź wręcz zniewoloną.
Na początku wydaje im się nie do pomyślenia wykorzystanie ich jako obiekt, tak brutalnie mówiąc, do przeruchania i sponiewierania. W trakcie niby protest itd.
Ale po wszystkim pada "podobało mi się"...
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Ale po wszystkim pada "podobało mi się"...
Zależy kto co lubi i mimo wszystko zniewolenie to nie tylko siła, i mimo wszystko to dbanie też o tą uległą. Jeśli to tylko siła to jest to zwykłe wykorzystanie i przeruchanie, a nie żadna przyjemność. Przynajmniej dla kobiety. To jednak reagowanie na potrzeby nie tylko dominującej osoby i wykorzystanie tych potrzeb lub wręcz przeciwnie zwrócenie ich przeciwko uległej.
Więc nie jest to aż tak jednoznaczne że się podobało. Chyba że chodzi tylko o zwykłe wyżycie się. Bez większego sensu i ładu.
Chyba że mowa o zwykłym sadyzmie. Ale wtedy to też nie siła ma tu znaczenie. Raczej kręci to co dzieje się w głowie.
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry