• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Facesitting . Czy lubicie takie zabawy . Pytanie do Panów jak i do Pań

Facesitting

  • Facesitting

    Votes: 33 100,0%
  • Facesitting

    Votes: 16 48,5%

  • Total voters
    33
Mężczyzna

Łuki

Cichy Podglądacz
Bardzo lubię. Praktykujemy to z moją partnerką. Czasem ona siada swoją dużą pupą i przodem i tyłem. Mieć twarz dociśniętą do cipki czy odbytu to super uczucie dla mnie. Robimy to też w drugą stronę bo ona bardzo lubi rimming i czasami płynnie przechodzimy do tego, że ja siadam na jej twarzy, dociskam ją lub poruszam tyłkiem tak żeby ocierać odbytem o jej twarz.
Nacisk z jaką siłą siedzi partnerka jest bardzo istotny. Moja partnerka siada przodem i cipka dociska nos patrząc ile wytrzymam.
 
Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
Super doświadczenie zapach dupci jest nieziemski. Zwracacie uwagę czy jesteście po myciu ? Czy lepiej po całym dniu?
Mi w sumie rybka, pod prysznicem jest często fajnie bo czysto, przyjemnie ale taki zapach potu i wszystkiego po całym dniu też ma swój urok szczególnie jak człowiek jest mocno napalony 😈
 
Mężczyzna

koneser76

Cichy Podglądacz
Super doświadczenie zapach dupci jest nieziemski. Zwracacie uwagę czy jesteście po myciu ? Czy lepiej po całym dniu?
My zawsze takie rzeczy robimy tylko po kąpieli. Jeśli coś tak na szybko, znienacka to raczej tylko szybki stosunek. Zaawanosowane zabawy oralne to na czyściutko :) Wiem, że niektórzy lubią zapach cipki po całym dniu. Mnie to nie kręci. Moja partnerka czuje się swobodnie tylko jak jest świeża i ja to absolutnie rozumiem. Podobnie anal u nas tylko po lewatywie.
 
Mężczyzna

Łuki

Cichy Podglądacz
My zawsze takie rzeczy robimy tylko po kąpieli. Jeśli coś tak na szybko, znienacka to raczej tylko szybki stosunek. Zaawanosowane zabawy oralne to na czyściutko :) Wiem, że niektórzy lubią zapach cipki po całym dniu. Mnie to nie kręci. Moja partnerka czuje się swobodnie tylko jak jest świeża i ja to absolutnie rozumiem. Podobnie anal u nas tylko po lewatywie.
To z poprzednią partnerka tak miałem tylko po prysznicu. Obecna nie zwraca uwagi nawet czasami się zastanawiam czy specjalnie siada na twarzy przed prysznicem bo zapaszek jest odlotowy.
 
Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
Jak udało się przekonać partnerkę do tego typu praktyki?
W sumie powolutku, zawsze wiedziała, że gdzieś mnie kręcą takie rzeczy i gdzieś krok po kroku odkrywamy nowe rzeczy, wiem, że pewnie nie namówię jej na wszystko co bym chciał bo ma znacznie więcej tabu niż ja, ale często jak człowiek jest napalony to więcej hamulców puszcza i wtedy można więcej 😁 A jak już się raz coś zrobi i to się spodoba to potem już z górki
 
Mężczyzna

Łuki

Cichy Podglądacz
Poprzednia partnerka tak jak wcześniej wspomniałem siadała tylko po prysznicu więc na zapach nie mogłem liczyć ale potrafiła usiąść na twarzy np w legensach mając wkładkę w majtkach więc zapach był wyczuwalny tylko trudniej złapać oddech.
W sumie powolutku, zawsze wiedziała, że gdzieś mnie kręcą takie rzeczy i gdzieś krok po kroku odkrywamy nowe rzeczy, wiem, że pewnie nie namówię jej na wszystko co bym chciał bo ma znacznie więcej tabu niż ja, ale często jak człowiek jest napalony to więcej hamulców puszcza i wtedy można więcej 😁 A jak już się raz coś zrobi i to się spodoba to potem już z górki
Dokładnie tak jest.
 
Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
Poprzednia partnerka tak jak wcześniej wspomniałem siadała tylko po prysznicu więc na zapach nie mogłem liczyć ale potrafiła usiąść na twarzy np w legensach mając wkładkę w majtkach więc zapach był wyczuwalny tylko trudniej złapać oddech.

Dokładnie tak jest.
Wkładkę w sensie okres? To akurat nie dla mnie już 😅
 
Mężczyzna

Łuki

Cichy Podglądacz
Generalnie nie każda kobieta to lubi. Są takie co uwielbiają. Zastanawiam się na zrobieniem takiego siedzenia smotherbox skrzynka z otworem na głowę całą wyścielona skórzana tapicerka wtedy moja żona mogła by sobie siedzieć oglądać film i korzystać ze przyjemności.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry