• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

FACESITTING

Czy lanie (sikanie)facetowi do buzi jest wg was ok?


  • Total voters
    27

makejszon

Cichy Podglądacz
siemka. Ja i mój partner chcieli byśmy się dowiedzieć co myślicie o tym całym siadaniu na twarz czyli tzw. "Facesittingu".. Chodzi o to, że razem z partnerem uwielbiamy pieszczoty a najbardziej te oralne :) i czasem sie zastanawiamy czy to co dzieje sie u nas w łóżku jest dla innych ... (normalne ?) ... i czy wy również tak się "bawicie" :D :
........ np. Co myslicie o -facesittingu - uwielbiamy oboje ... -ostre ruchanie twarzy mojego leżącego, najlepiej obezwladnionego faceta i na koniec lanie mu do buzi ... mmmm ^^
i jeszcze male pytanko ... czy to ze uwielbiam smak spermy mojego faceta jest normalne ? Bo slyszalam ze nie wszystkie dziewczyny są chetne zeby facet spuszczal im sie do buzi... a ja nie wyobrażam sobie pieszczot bez chociaz odrobinki spermy w ustach ...
I
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Ależ zazdroszczę Twojemu facetowi takiego gustu u swojej kobiety :p. Ja pissing uwielbiam jako biorca, w przeciwieństwie do mojej lubej która nic w tym ciekawego nie widzi, ale przynajmniej jak ją poproszę to obleje mnie gdzie tylko chcę.
Czy to wszystko jest normalne? A kogo to obchodzi skoro sprawia Wam to satysfakcję i nikogo nie krzywdzicie?
 
I

ImoSi

Guest
siemka. Ja i mój partner chcieli byśmy się dowiedzieć co myślicie o tym całym siadaniu na twarz czyli tzw. "Facesittingu".. Chodzi o to, że razem z partnerem uwielbiamy pieszczoty a najbardziej te oralne :) i czasem sie zastanawiamy czy to co dzieje sie u nas w łóżku jest dla innych ... (normalne ?) ... i czy wy również tak się "bawicie" :D :
........ np. Co myslicie o -facesittingu - uwielbiamy oboje ... -ostre ruchanie twarzy mojego leżącego, najlepiej obezwladnionego faceta i na koniec lanie mu do buzi ... mmmm ^^
i jeszcze male pytanko ... czy to ze uwielbiam smak spermy mojego faceta jest normalne ? Bo slyszalam ze nie wszystkie dziewczyny są chetne zeby facet spuszczal im sie do buzi... a ja nie wyobrażam sobie pieszczot bez chociaz odrobinki spermy w
Tez uwielbiam facesitting w obie strony. Gdy ja dominuje, on mnie swidruje tam mega gleboko ze czuje jego jezyk i palce prawie na szyjce. Przemile to jest. W druga strone takze. Kocham oralik w kazdej formie. Czuje sie wtedy taka wazna, kochana, akceptowana, jara mnie to ze pieszcze najintymniejsze i najseksowniejszy punkt z ciala mezczyzny. Jara mnie to jak daje przyjemnosc i biore ją. To czysta magia. Jak caly seks oralny. Do piss to takie nie/ meh/ zdziwienie.
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Ja również uwielbiam być pod kobietą, żeby móc zanurzyć w niej język.
Oral w druga stronę kojarzy mi się mocno z dominacją i bardzo mnie to nakręca. Dlatego lubię być w pozycji gdy mam dostęp do jej ust od góry...
Ale żadne "siusianie"..NIE
 
Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
Kobieta moze odczuc dominacje, co w przelozenie na stosunek moze miec bardzo pozytywny wplyw.Jestem na tak bo Sztuka jezykowa nie jest mi obca 😉
 
Mężczyzna

saul86

Nowicjusz
siemka. Ja i mój partner chcieli byśmy się dowiedzieć co myślicie o tym całym siadaniu na twarz czyli tzw. "Facesittingu".. Chodzi o to, że razem z partnerem uwielbiamy pieszczoty a najbardziej te oralne :) i czasem sie zastanawiamy czy to co dzieje sie u nas w łóżku jest dla innych ... (normalne ?) ... i czy wy również tak się "bawicie" :D :
........ np. Co myslicie o -facesittingu - uwielbiamy oboje ... -ostre ruchanie twarzy mojego leżącego, najlepiej obezwladnionego faceta i na koniec lanie mu do buzi ... mmmm ^^
i jeszcze male pytanko ... czy to ze uwielbiam smak spermy mojego faceta jest normalne ? Bo slyszalam ze nie wszystkie dziewczyny są chetne zeby facet spuszczal im sie do buzi... a ja nie wyobrażam sobie pieszczot bez chociaz odrobinki spermy w ustach ...
I
Pissingu co prawda nie lubię, ale sam facesitting - UWIELBIAM! I zarówno to, że mogę bez ograniczeń lizać cipkę, jak i ten element dominacji kobiety (bo generalnie ja lubię rządzić).
 
Mężczyzna

libertyn76

Cichy Podglądacz
Ja jestem raczej dominujący, ale siadanie na twarzy mnie kręci i lubię gdy żona to robi. Co do pissingu to ja obsikuję ją, zazwyczaj pod prysznicem.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Dobrze jest, gdy kobieta siada na twarzy i niemal pożera partnera waginą. :)
A odnośnie sikania do ust, to nie próbowałem czegoś takiego i nie chciałbym. Ani w jedną, ani w drugą stronę. Choć co kto lubi - nie mam nic do osób, które to lubią.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry