• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Facesitting . Czy lubicie takie zabawy . Pytanie do Panów jak i do Pań

Facesitting

  • Facesitting

    Votes: 38 97,4%
  • Facesitting

    Votes: 20 51,3%

  • Total voters
    39
Mężczyzna

Mkawa

Cichy Podglądacz
Boska pozycja do orała :3 kiedyś była mnie związała i usiadła na mnie, najlepsza rzecz :3 jeszcze jak ktoś lubi robić dobrze językiem, a do tego zająć się tyłkiem, najlepsze połączenie. Jak widzisz jeszcze i czujesz, że dziewczyna napina się i bardziej dociska Twoją twarz, to sam odlatujesz :3
 
Mężczyzna

luzik27

Nowicjusz
Ano jest coś w tym, też lubię ten moment dominacji / uległości (jestem switchem). W ogóle dominacja oralna jest super, jak jedna strona ma całkowitą kontrolę, nie można się specjalnie ruszyć i trzeba tylko zadbać o przyjemność drugiej strony.... No i zostaje też ten niedosyt, napalenie się rośnie, bo chce się więcej 😏 Rozmarzyłem się 😂
 

Ruby

Cichy Podglądacz
Wg mnie nie ma lepszej pozycji do lizania... Nie ważne czy przodem czy tyłem... I to uczucie jak Ona przejmuje kontrolę... A Ty już wtedy możesz tylko lizać i ssać najlepiej jak potrafisz leżąc ze sterczącym kutasem...
 
Mężczyzna

damianck

Cichy Podglądacz
Zgadzam się. Ta pozycja jest najlepsza do lizania i nieprawdopodobnie podniecająca, gdy kobieta przejmuje kontrolę i siada na twarzy. Chętnie bym tego spróbował.
 
Mężczyzna

Łuki

Cichy Podglądacz
Zgadzam się. Ta pozycja jest najlepsza do lizania i nieprawdopodobnie podniecająca, gdy kobieta przejmuje kontrolę i siada na twarzy. Chętnie bym tego spróbował.
Można dodać trochę pikanterii jak kobieta zasłoni usta i nos swoim kroczem dociska a my jesteśmy skazani na jej widzimisie aż wstanie i pozwoli złapać nam oddech. Kiedyś z jedną partnerka robiliśmy to za każdym razem i potrafiła nieźle poddusic albo wg zmusić do monetki w tej pozycji.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry