• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Facesitting . Czy lubicie takie zabawy . Pytanie do Panów jak i do Pań

Facesitting

  • Facesitting

    Votes: 29 100,0%
  • Facesitting

    Votes: 14 48,3%

  • Total voters
    29
Kobieta

Mare

Cichy Podglądacz
Osobiscie uwielbiam lizanie. Najlepiej jak facet ma zarost i jeszcze drapie. Bardzo mnie to podnieca jak siadam na klacie i przykładam myszkę do ust. Super sprawa
031_1000.jpg
 
Mężczyzna

Maestroo

Cichy Podglądacz
Wiesz co ? Po krótkim zastanowieniu się też dochodzę do wniosku, że "lizanie stawiam wyżej nad jebanie".
Kiedy partner wsuwa mi swój wilgotny, mięciutki i cieplutki ozór do pochwy, to jest coś strasznie przyjemnego. 🤩
Moja żona uwielbia jak wsysam jej cipe w usta jak pompka waginalna
 
Mężczyzna

Yeshin

Cichy Podglądacz
Bardzo lubię zostac w ten sposób wykorzystany 😅 a do tego jeszcze moja partnerka jest tak mokra, ze gdybym nie spijał na bieżąco soków to bym się utopił hehe
 

Kogucik69

Podrywacz
Kocham. Kocham mieć całą twarz w sokach, uwielbiam jak kobieta rżnie mi twarz i język ❤️❤️❤️ najprzyjemniejszy jest ból języka na drugi dzień. Wtedy wiem że lizanie było zajebiste 😋😋😋
 
Mężczyzna

crap1966

Cichy Podglądacz
no, słyszałem o takich zabawach - jak siadasz z obsraną dupą na buźce takiej puszczalskiej... :)
Podobno leczy czyraki odbytu. Skutecznie :)
 
Mężczyzna

Seev8989

Nowicjusz
Lizanie w tej czy innej pozycji jest to obowiązkowa cześć i wstęp do dalszej zabawy.uwielbiam to robić i mnie to równie mocno podnieca co moja Panią 😋😋 były przypadki że podczas monetki waliła mi konia delikatnie i dalszej zabawy już nie było bo skończyłem razem z nią 😅
 
Mężczyzna

zbedny34

Nowicjusz
Strasznie to lubię, jeszcze jak partnerka jeździ cipka i sama steruje. Soczki spływają prosto w usta mhhhm rozmarzyłem się hahah
 
  • Like
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry