• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Faceci z Internetu?

Halred

Erotoman
Zanim się spotkasz z kimkolwiek z Internetu, to musicie się dobrze poznać (np. Dłuższe pisanie ze sobą, rozmowa przez kamerkę). No i jak spotkać to w miejscu publicznym.
Co do drugiego się zgodzę, ale długie pisanie to błąd. Marnowanie czasu i robienie nadziei, a spotkanie pewnie wszystko zmieni o 180 stopni. U mnie często się zdarza, że pisząc zdaniem tej z którą piszę jestem facetem doskonałym, który powinien opędzać się od kobiet, a po spotkaniu nagle ich gusta i priorytety się całkiem zmieniają.
 
O

ologreti

Guest
Co do drugiego się zgodzę, ale długie pisanie to błąd. Marnowanie czasu i robienie nadziei, a spotkanie pewnie wszystko zmieni o 180 stopni. U mnie często się zdarza, że pisząc zdaniem tej z którą piszę jestem facetem doskonałym, który powinien opędzać się od kobiet, a po spotkaniu nagle ich gusta i priorytety się całkiem zmieniają.
Bo prawie zawsze kobieta patrzy na wygląd a nie na to charakter mężczyzn.
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Ryzyko 😁
W polskim internecie zbyt wielu seryjnych morderców poluje na swoje ofiary. Umówisz się realnie z kimś poznanym w necie i na spotkanie przyjdzie typ z twarzą jak Fredie Kruger i z siekierą w jednej ręce i młotem pneumatycznym w miejscu protezy po amputowanej drugiej ręce. No i jego jedynym celem będzie odrąbać ofierze wszystkie kończyny siekierą albo tym młotem pneumatycznym coś zrobić...
Lepiej się nie umawiać i nie spotykać chyba 🤔
😂🤣
 
O

ologreti

Guest
Ryzyko 😁
W polskim internecie zbyt wielu seryjnych morderców poluje na swoje ofiary. Umówisz się realnie z kimś poznanym w necie i na spotkanie przyjdzie typ z twarzą jak Fredie Kruger i z siekierą w jednej ręce i młotem pneumatycznym w miejscu protezy po amputowanej drugiej ręce. No i jego jedynym celem będzie odrąbać ofierze wszystkie kończyny siekierą albo tym młotem pneumatycznym coś zrobić...
Lepiej się nie umawiać i nie spotykać chyba 🤔
😂🤣
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 

Halred

Erotoman
Gdybym szukal ofiary, to chyba najglupszym pomyslem by bylo pisanie z nia przez internet i zapraszanie do siebie. Potem policja tylko odczytuje rozmowe, a tam dokladnie opisane kto, z jakiego ip, kiedy i jeszcze na koniec adres podany przy umawianiu sie xd
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Bo prawie zawsze kobieta patrzy na wygląd a nie na to charakter mężczyzn.
Ostatnio czytałem artykuł o NIEWIDOMEJ dziewczynie, która chce przystojniaka. Ona sama jest ładna, ale ma jakieś 20 kg za dużo. W klubach koleżanka daje jej znaki czy men z którym rozmawia jest Chadem czy...
Jeśli niewidoma kieruje się wyglądem partnera to... Świat się kończy.
 

Halred

Erotoman
Jeśli niewidoma kieruje się wyglądem partnera to... Świat się kończy.
A co to przeszkadza że niewidoma? Ona też będzie go dotykać, niewidomi "widzą" dotykiem, to czy ktoś jest chadem czy nie robi różnicę. Już nie wspominam już o podstawach takich że ludzie będą ich widzieć a z brzydalem byłoby wstyd się pokazywać.

Ona sama jest ładna, ale ma jakieś 20 kg za dużo.
jedno wyklucza drugie imho
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Ostatnio czytałem artykuł o NIEWIDOMEJ dziewczynie, która chce przystojniaka. Ona sama jest ładna, ale ma jakieś 20 kg za dużo. W klubach koleżanka daje jej znaki czy men z którym rozmawia jest Chadem czy...
Jeśli niewidoma kieruje się wyglądem partnera to... Świat się kończy.
A może koleżanka zastosowała technikę, jak nie ona to ja? Przykładowy Chad nie będzie zainteresowany niewidomą, ale może dzięki temu poznać koleżankę, a myślę że w takiej sytuacji ona też skorzysta :) poza tym Chad to dobry materiał genetyczny dla przyszłego bachora więc to samo mówi za siebie, bo wątpię aby kobieta chciałaby mieć brzydkie dziecko
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Z szerokim uśmiechem...
Swego czasu wpadłem na kapitalny pomysł ucapoenia kobiety z ogłoszeń w sieci, (płatne randki) bo wydawało mi sie to latwe, proste i w miarę bezpieczne. Po pierwszym tygodniu doszedłem do wniosku, ze jestem ostatnia męską dupa, bo żadna nie zareagowała na ogłoszenie. A wiec poprawiłem profil. Nadaremnie. Następna poprawka była juz na tyle skuteczna, ze aż zaowocowała kilkoma odpowiedziami. Nędznymi odpowiedziami, a zatem ponownie podkolorowałem profil. Ale to już w 100% nie bylem ja. I odniosłem sukces!
Sukces czarowania rzeczywistości.
Spotkania w realu były cholernym rozczarowaniem, bo one rowniez kłamały jak z nut, tak jak ja 🙂
Gwoli ścisłości, w sieci nie znalazłem kandydatki na towarzyszkę życia gotowa urodzić mi pięcioro dzieci i przy tym w miarę rozgarniętą, ale jednocześnie w sieci poznałem wiele wspaniałych, ba, niezwykłych kobiet (tutaj nie mogę wymienić nicków, bo od wielu lat mam na piśmie zabronione!) zaslugajacych na najwyższy szacunek.
A zatem są rowniez i takie!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry