• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Faceci z Internetu?

neya

Seks Praktykant
A nie lubię dlatego, że żadna rozmowa przez gg, Internet, czy jakikolwiek inny sposób komunikacji na odległość nie zastąpi spotkania i rozmowy w 4 oczy. Z oczu, tonu głosu, mowy ciała wyczytuje się rzeczy, których przez Internet nie da się wyczytać. Sama rozmowa przez gg (chociażby nawet trwała latami) to za mało by poznać drugą osobę.

Zgadzam się :D Przez gg, skype i w ogóle poznałam bardzo dużo ludzi ale nigdy na jakieś sex spotkanie nie odważyłam się. Można rozmawiać, poznawać ciekawych ludzi czy po prostu przyjaźnić się ale jakoś nie wyobrażam sobie nic ponad to. Choć mam znajomych kilku, którzy tak poznali swoich mężów/żony tylko, że w tym przypadku umawiali się w celu bliższego poznania siebie nawzajem :)
 

Ray Garraty

Nowicjusz
Ale wy naprawdę myślicie, o umawianiu się na seks spotkania?
Ja poznałem multum dziewczyn przez internet. I nigdy nie padła propozycja - chodźmy się ruchać. A, że często wychodziło na pierwszym, czy jednym z pierwszych spotkań? Spontanicznie. Nigdy nie zakładałem, że będę się z nią bzykał. Ale ma się ten urok osobisty :p
 

neya

Seks Praktykant
Ray ja nie myślę ale to nie znaczy, ze takich propozycji nie było ;) i tak - jest bardzo dużo osób, które się spotykają tylko na sex. Niewiarygodne ale prawdziwe.
 

Ray Garraty

Nowicjusz
No, z tego co wiem, to kobiety mają częste takie propozycje. Nie wiem co faceci chcą w ten sposób osiągnąć, ale nie wnikam, bo na tym ja zyskuję.
Mnie osobiście żadna kobieta nie rzuciła hasłem "chodźmy się ruchać" - zawsze wychodziło spontanicznie.
 

Ray Garraty

Nowicjusz
Ray! jak już ! :)

Czy ja wiem - nie byłoby elementu zaskoczenia. Może i faceci, którzy nie mają co wspominać jeśli chodzi o życie erotyczne marzą o tym, ale ja bym wolał totalną niespodziankę - poza tym - takowe też podnoszą pewność siebie:)
 

neya

Seks Praktykant
Ray! jak już ! :)

Ray! Mea Culpa i biję się w pierś! To pewnie dlatego, że oczy już nie te i za szybko pisałam :)

Czy ja wiem - nie byłoby elementu zaskoczenia. Może i faceci, którzy nie mają co wspominać jeśli chodzi o życie erotyczne marzą o tym, ale ja bym wolał totalną niespodziankę - poza tym - takowe też podnoszą pewność siebie:)

Nie jestem pewna tego efektu zaskoczenia... znaczy jeśli obca kobieta powie ci "chodźmy się ruchać" - to jest takie oczywiste?? Kurcze ja się nie spotkałam... ;)
 

Ray Garraty

Nowicjusz
Tu nie chodzi o to.
Dam przykład:
rozmawiałem z dziewczyną na czacie, a następnie na gg powiedzmy przez 2 dni. Wydawała się zabawna, wesoła, inteligentna, warta mego zainteresowania, więc umówiliśmy się na spacer. Podczas naszych rozmów nie było tematu seksu.
Spacer sympatyczny, wesoło, zabawnie, spontanicznie. W końcu się pocałowaliśmy. Aż namiętniej. Aż dochodzi do tego, że ręce stają się coraz bardziej niegrzeczne. Miejsce odludne, gdzie nie ma nikogo, ciepła pogoda, zaczynamy się do siebie dobierać, w końcu ona wskakuje na mnie i zaczynamy się kochać - spontaniczny numerek.
Lub pada propozycja - chodźmy do mnie.

I cała ta otoczka, ten seks z zaskoczenia, że człowiek się nie spodziewał - to jest to!
A gdy rozmowa tyczy się seksu to ma się nastawienie na seks gdy się spotkasz - a wtedy już nie bywa tak kolorowo, bo "krowa, która dużo muczy mało mleka daje".

A przykład przeze mnie opisany - uwierz mi, że nie zdarza się rzadko :)
 

neya

Seks Praktykant
Ray i wychodzi ciągle na to, co pisałam wcześniej:
Zgadzam się :D Przez gg, skype i w ogóle poznałam bardzo dużo ludzi ale nigdy na jakieś sex spotkanie nie odważyłam się. Można rozmawiać, poznawać ciekawych ludzi czy po prostu przyjaźnić się ale jakoś nie wyobrażam sobie nic ponad to.

Ale oczywiście cieszy mnie, że możemy polemizować, choć w tym wypadku mówimy o tym samym :D
Nie czytasz mnie :p To już jest odrębny temat - tylko mężczyzna z kobietą potrafią się spierać mówiąc o tym samym lecz innym językiem??

PS. Co do twojego życia - jak najbardziej gratuluję, po to jest młodość by z niej korzystać :)
 
B

Basia

Guest
artkam masz dziwne podejście mnie jeszcze nigdy nikt nie wystawił jeśli chodzi o spotkanie choć fakt ja nie umawiam się z kimś kogo choć troszkę nie poznałam
 
A

artkam

Guest
artkam masz dziwne podejście mnie jeszcze nigdy nikt nie wystawił jeśli chodzi o spotkanie choć fakt ja nie umawiam się z kimś kogo choć troszkę nie poznałam

Dlaczego uwazasz, ze dziwne? To jest podejscie realistyczne i jak najbardziej trafne. Ile to juz razy czytalem i slyszalem i znajomi narzekali, ze wymiekl/wymiekla, ze chyba jednak nie albo na spotkaniu stwierdzaja, ze to byla pomylka jednak.

Z drugiej strony nigdy nie korzystalem z internetu jako medium by sie z kims umowic na seks spotkanie wiec moje zdanie moze byc podyktowane opiniami i innych. Nie zmienia to jednak faktu, ze juz widze jak zapieprzaja do siebie 200km by poruchac xD
 
B

Basia

Guest
artkam obawiam się ze spotkania nie są organizowane w takim szerokim zakresie - zwyczajnie nikt nie pojedzie tyle po nic
 

On1001

Erotoman
Myślę że prawda leży po środku, na pewno są takie sytuacje gdzie ktoś jest przez kogoś wystawiany. Najlepiej uprzedzić, choćby na sam koniec no ale cóż, zdarzy się i tak że ktoś nawet na sam koniec się nie odezwie że jednak nie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry