• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Faceci z Internetu?

gonia

Erotoman
kiedys tak i nawet moj obecny chłopak rowniez został w taki sposob poznany wiec wrazenia jak najbardziej pozytywne niedługo minie nam 3 lata :)
 

ruth

Seks Praktykant
Ja sie raz umówiłam, co prawda tego chłopaka znał moj kolega także byłam pewna że nic mi nie bedzie :) Wrażenia... miło spędzilismy czas prowadząc ciekawe rozmowy i zwiedzając piekne zakątki stolicy :) do dzis utrzymujemy kontakt telefoniczny i przez internet :) ale wiecej sie nie spotkalismy.
 

fizyk

Nowicjusz
Czy umówiliście się kiedyś z kimś przez internet? Jakie wrazenia po spotkaniu?



Ja umówiłem się z kims przez internet...nie na spotkanie ,ale jakąś pomoc w załatwieniu spraw formalnych (tak na poczatek) ....Kobieta zaskoczyła mnie swoim wyglądem (raczej na lekki minus w porównaniu z tym co pisała o sobie )...
i od tej pory jestem lekko sceptyczny w stosunku do takich spotkań...;)
 

Słonko11

Nowicjusz
Teraz nastała jakaś straszna moda na pozanwanie się przez neta... sporo moich znajomych pozanło sie tym sposobem z parterami partnerkami... ja jednak jestem nastawiona sceptycznie do takich spotkań.
 

fizyk

Nowicjusz
duże wady są takiej metody...jak kogos nie widzisz. zupełnie inaczej odbierasz informację gdy kogoa widzisz i gdy kogoś nie widzisz (przez net)...

przez net jedzie sie na wyobrażeniach często...;)

ale jak uniknie się wielu pułapek tej metody -to czemu nie..;)
 

Słonko11

Nowicjusz
Dokładnie... nie wiadomo kto siedzi za tym monitorkiem <psychopatyczny morderca z schizofrenią :lol: >. Dlatego podziwiam każdego kto zgodził sie na takie spotkanie z cyberznajomym. Ja jestem chyba staroświecka i bojaźliwa... :oops: Wole poznawac ludzi w "realu"<choc i tu mozna spotkac świrów>.
 

ruth

Seks Praktykant
Ja osobiście nie umowiłabym sie 2 raz na spotkanie przez internet. Troche mi sie zmieniły poglądy na ten temat. Poza tym mam wystarczająco duzo znajomych; nie musze szukac przygod w internecie ;-) za duze ryzyko ;)
 

Mała Mi

Cichy Podglądacz
Ja poznałam mojego Lubego przez internet - z tą różnicą że był on przyjacielem mojego kumpla. Śmieszna historia, kumpel przesłał mi na gugu sporządzoną przez siebie ofertę matrymonialną mojego Lubego. Odezwałam się do niego dla żartu żeby naskarżyć na Pawła, no i tak się zaczęło. Krótko gadaliśmy tylko przy pomocy sieci, właśnie dlatego żeby nie stworzyć sobie wyobrażeń na swój temat. A teraz mija 3,5 roku:)
 

Phil

Cichy Podglądacz
Ja umawiałem się kilka razy ale za każdym razem (może mam szczęście) było super :) Ale najmilej wspominam spotkanie z jedną panną; już w czasie klikania na GG czuło się w powietrzu tą "chemię" i jak się spotkaliśmy w realu było cudownie.Ona i ja poprostu nie pragnęliśmy niczego więcej tylko sexu.Było fantastycznie,mieliśmy dla siebie tylko godzinkę ale starczyło byśmy szczytowali kilka razy :) Powtórzyliśmy to jeszcze potem kilka razy i koniec.Bez zobowiązań ,żalu a pozostały tylko cudowne wspomnienia.
 

fizyk

Nowicjusz
Słonko
ale chyba cos Cię fascynuję w tego typu spotkaniach...
chyba jest cos w tego typu spotkaniach -szalonego -żeby nie rzec romantycznego...

pozdro
 

Justyna

Podrywacz
Jestem sceptycznie nastawiona co do tej formy zawierania znajomości. Znam co prawda kilka osób, które poznały swoich partnerów przez internet, ale naprawdę szczęśliwe pary, w dodatku z długim staże, to w takich przypadkach rzadkość. Po jakimś czasie ludzie z reguły rozczarowują się sobą. Świat jednak idzie na przód, zmieniają się formy komunikacji między ludźmi, więc może - jak twierdzi mój znajomy, który poznał dziewczynę przez internet - sieć jest coraz bardziej naturalnym środowiskiem na poznawanie swoich partnerów? Hmm, może, ale ja mimo to jestem przeciwniczką szukania sobie kogoś przez net.
 

mothx

Cichy Podglądacz
Poznając w necie z jednej strony nie da się do końca ustalić wyglądu, głosu, zachowania danej osoby - co jest możliwe natychmiast poza netem. Z drugiej strony, można dłużej a nawet bardzo długo rozmawiać nie mając uprzedzeń na podstawie wyglądu - co nie jest łatwe w realu. Ale i tak najlepszy jest dogging (żartuję oczywiście).
 

neya

Seks Praktykant
Chyba wszystko zależy od tego kogo szukamy :D
W necie - zupełnie jak w życiu realnym - nie zawsze opakowanie odzwierciedla zawartość :)
 

Jeq

Cichy Podglądacz
No ja nie będę oryginalny, co prawda poznawałem kobiety, a nie facetów jak w temacie, ale było to bardzo podobnie jak u innych.
Swoją obecną partnerkę, też poznałem przez net, ale była to koleżanka ze studiów mojej znajomej, więc niezbyt dużo ryzykowałem.
W innych przypadkach zawsze kończyło się to po prostu na dobrej znajomości.
Nigdy z żadną poznaną przez net dziewczyną do łóżka nie poszedłem, no oczywiście poza obecną partnerką.
Zgadzam się, że lepiej albo od razu się umówić, albo ustalić, że będziemy przyjaciółmi, bo niestety zawsze idealizujemy tą drugą osobą, a później jest rozczarowanie. Raz większe, raz mniejsze, ale jakoś zawsze było.
 

anonimowyru

Cichy Podglądacz
Ja nie lubię. Mimo, że kiedyś zdarzyło mi się raz umówić z dziewczyną poznaną przez Internet (było to jakoś na początku szkoły średniej) to było to dlatego, że byłem wtedy nieśmiały i miałem mało pewności siebie, którą sobie dopiero później wyrobiłem ;).

A nie lubię dlatego, że żadna rozmowa przez gg, Internet, czy jakikolwiek inny sposób komunikacji na odległość nie zastąpi spotkania i rozmowy w 4 oczy. Z oczu, tonu głosu, mowy ciała wyczytuje się rzeczy, których przez Internet nie da się wyczytać. Sama rozmowa przez gg (chociażby nawet trwała latami) to za mało by poznać drugą osobę.

Co do poznawania przez Internet w celu seksu bez zobowiązań to się nie wypowiadam, bo nigdy nie praktykowałem seksu bez zobowiązań, zawsze towarzyszyło uczucie, taki już jestem. ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry