• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewczyny czy wy lubicie minetkę?

ted

Biegły Uwodziciel
To mu powiedz o tym bo w innym wypadku tak zapewne pozostanie. JEsli nie czerpiesz satysfakcji z seksu to szybko sie nim znurzysz i stanie Ci sie on obojetny.
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Ja zawsze wole piescić, niż być pieszczonym. To mnie ponieca. Męczymy się fizycznie, to prawda. Może dlatego potem zasypiamy - podobno.
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Sprawianie przyjemności swojej drugiej połówce jest jush przyjemnością samą w sobie wg mnie :) Ale żeby sprawiedliwie i w ogóle fajnie...rewanż mile widziany :p
 

fenix

Nowicjusz
Lubię robić mojej Pani dobrze. Sam przy tym odczuwam przyjemność. Ale najbardziej lubię jak moja Pani reaguje na moje nowości bez protestu. Pozwala to na zachowanie dobrego klimatu przy stosunku. Ewentualne zmiany ustalamy kiedy indziej przy luźnej rozmowie.
 

Bartollo

Cichy Podglądacz
jesli chodzi o mnieto uwielbiam lizac kobiete mmmm pyszności ,najbardziej lubie jak kobieta siedzi mi na twarzy od tyłu mmmmmm
pozdrawiam wszystkie przedmówczynie
 

maxcum

Cichy Podglądacz
Ja lubię, jak kobieta na czworaka wypina tyłek. Wtedy najbardziej lubię wylizywać, zarówno cipkę, jak i tyłeczek ;>
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry