• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewczyny czy wy lubicie minetkę?

zimek

Cichy Podglądacz
dziewczyny czy lubicie jak wasz chlopak wam robi tak zwana(minetke) czy nieprzepadacie za tym,chyba nie wszystkie to lubia
niewiem dlatego sie pytam :)
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Moja dziewczyna:"Na samym początku jak zaczynaliśmy (minetą) to wiesz jaka byłam zadowolona i ściskałam, aż poduszki, a po za tym tak pierwszy raz doszłam. Ale jednak wolę Ciebie ściskać a nie poduszkę".

Tłumaczenie: Dziewczęta uwielbiają języki swoich chłopaków, sprawiają większe wrażenia niż palce, ale z drugiej strony chcą mieć obok ukochaną osobę, z którą jakby mogą dzielić przeżycia i "robić to razem". Z jednej strony doznania z drugiej bliskość.
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
minetka- owszem, mniami, cudownie,
ale jako dodatek, jako gra wstępna, bo tak rozpala, że nie wytrzymam tylko przy minetce :) I chcę poczuć nie tylko jego języczek, ale całe ciałoooo.. mrr... Mówi to Kasiulla, ktora obecnie przyżywa samotność sexualną, bo nie moze sie spotykać ze swoim chłopakiem :(
 

gonia

Erotoman
kasiulla napisał:
minetka- owszem, mniami, cudownie,
ale jako dodatek, jako gra wstępna, bo tak rozpala, że nie wytrzymam tylko przy minetce :) I chcę poczuć nie tylko jego języczek, ale całe ciałoooo.. mrr... Mówi to Kasiulla, ktora obecnie przyżywa samotność sexualną, bo nie moze sie spotykać ze swoim chłopakiem :(
wspołczuje .... ja wczoraj i dzisiaj przezylam mm cos wspaniałego ehm nie wiem jak on to robi ale ale ehhhh :oops:
 

black_mamba

Seks Praktykant
gonia napisał:
kasiulla napisał:
minetka- owszem, mniami, cudownie,
ale jako dodatek, jako gra wstępna, bo tak rozpala, że nie wytrzymam tylko przy minetce :) I chcę poczuć nie tylko jego języczek, ale całe ciałoooo.. mrr... Mówi to Kasiulla, ktora obecnie przyżywa samotność sexualną, bo nie moze sie spotykać ze swoim chłopakiem :(
wspołczuje .... ja wczoraj i dzisiaj przezylam mm cos wspaniałego ehm nie wiem jak on to robi ale ale ehhhh :oops:


Ja też jestem jakaś taka wyposzczona ... ale weekend się kończy, wiec wracam do siebie i zaczną sie przyjemności :oops:
 

misska

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam ;-> mój były, nieważne co teraz o Nim myślę.. to robił to ooooooh aaaaaaah uuh masakra ;] to było coś, cos niezapomnianego :D
 

ted

Biegły Uwodziciel
Oczywiscie ze seks oralny jest tylko urozmaiceniem gry wstepnej, zastapic seksu nei moze. Czasami jedynie na poczatku jest dobry kiedy jeszcze do seksu nie doszlo ale tak to jedynie dla pobudzenia :)
 

Anna-Maria

Cichy Podglądacz
Mi i mojemu Aniołkowi, jak narazie takie zabawy wystarczają :D
Uwielbiam gdy świdruje moją muszelką języczkiem [;
Mniam [;
 

Kolorowy

Podrywacz
ted napisał:
Oczywiscie ze seks oralny jest tylko urozmaiceniem gry wstepnej, zastapic seksu nei moze.

Wiesz... a ja mam co do tegostwierdzenią wątpliwosci... ja jestem po sexie, ale klasycznym... nieprzezyłem sexu oralnego jeszcze (mam nadzieję, że to sie wkrótce zmieni) i myślę ze sex oralny będzie mi sprawiałwiekrza przyjemnosc, doznania i frajdę! na samą myśl, że moja kobieta robiła by mi dobrze jezykiem dostaje wzwodu... mam na tym punkcie bzika...
Choć póki nie zasmakuje to nie będe wiedział.
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
A ja dokładnie odwrotnie - "zasmakowałem" seksu oralnego, a nie poznałem metody tradycyjnej. Trzeba nadmienić, że Moja Ukochana zrobiła ostatniego czasu ogromne postępy. Jestem przekonany, ze klasyczny stosunek sprawi mi większą frajdę. Lubi się czego brak. Ale obydwaj mamy doświadczenie równe 0.1 więc nie wiemy co będzie za 2-5 lat. :)
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
I jedno i drugie jest baaardzo przyjemne, i to naturalne że facet który doświadczył tylko jednego będzie tęsknił za tym drugim. Ja tam na przykład chciałbym w życiu spróbować wszystkiego co tylko zaciekawi mnie i moją dziewczyne. A ciekawi nas bardzo wiele tak btw :p
 

ted

Biegły Uwodziciel
Ciezka sprawa co przyjemniejsze, w sumie to wole seks taki tradycyjny chociaz mocniejsze doznania sa podczas oralnego, ale jednak taki tradycyjny to zeposlenie przyjemnosc dla ciala i ducha :wink:
 

Blancik87

Seks Praktykant
:D

w sumie czy nie ma kobiety ktora by tego nie lubiła :lol:

ja w sumie sie przyznam ze jak narazie zade chłopak nie zasopkoił mnie w ten sposob :oops: ale sie bardzo starali :lol:
ehhh... jednak tego sie nie umie tak od razu faceci pamietajcie zazem z kobitka zdziałacie cuda jesli bedziecie sie pytac nawzajem siebie co lubic ie i jak :wink: mowie wam hehe warto sie pytac i odpowiadac :p
 

ted

Biegły Uwodziciel
Dlatego czesto wieksza satysfakcje maja zwiazki z wiekszym stazem, poza tym kobieta inaczej jak mezczyzna musi nauczyc sie odczuwania orgazmu, facetowi jednak to zazwyczaj latwiej przychodzi. Dlatego jedynie kochajac sie kobieta moze odkryc czym jest ten orgazm ktory pojawia sie podczas seksu.
 

Blancik87

Seks Praktykant
uuuuuu

hehe niestety hehe faceci i to zdrowo musza sie nameczyc zeby dogodzic dziewczynie ehhh.. kurcze szkoda ze ja jestem jedna z nich.. :( moze wkoncu hehe moj facet sie nauczy mi dogadzac ehhh.. ale chyba on nawet nie chce... :(
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry