• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewczyny, czy kręci Was gangbang?

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Chciałabyś byc, jak mówi Nimfa69, wykorzystana?
:):D
Sorry za pytanie, z moich obserwacji wynika ze strona wykorzystywana są faceci stojący w kolejce i jak jeden mąż modlący się do Erosa przypływ sil witalnych
 

Hajks3

Seks Praktykant
Według mnie to takie wykorzystanie 😶
A nie jedna dziewczyna pragnie tego żeby, bzyknely ja np 4 kutasy w każdą dziurkę na zmianę. Ale to wszystko zależy od kobiety, jakie ma fantazje i co sprawia że cipka robi się mokra. Jeśli akurat to jest dziewczyna która na myśl o kutasie, a tym bardziej 2woch, 3ech, ma mokro i czeka aż będzie mogla poczuć je w sobie. Moim zdaniem to jest to na ile kobieta jest odważna bo, jakbyś to przeżyła to pewnie to nie był by to twój ostatni raz, tak mi podpowiedziała koleżanka która była negatywnie nastawiona do tego, póki nie zobaczyła na chacie dwóch zupełnie nagich kolegów. Podobno jednego wzięła do buzi i prosiła żeby, drugi wszedł i wybzykal jej cipkę i wkładał paluszka w jej dupcie. Po prostu nie które kobiety lubią byc zniewolone i oddać się sztywnym kutasa, pełnych cieplej spermy
 
Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
GB to ciężki temat - znam kobiety, które uwielbiają być takimi "zabawkami" w "rękach" kilku mężczyzn - i to często zupełnie obcy (nawet w swingers cluby organizują specjalne wieczory temu poświęcone), ale znam również przypadek dziewczyny, która wyszła po czymś takim z dużym obrzydzeniem do siebie (tam jej ciałem zabawiało się bodajże 11 mężczyzn).

Dodatkowym aspektem jest oczywiście zdrowie i zwiększone prawdopodobieństwo przekazywania sobie chorób.
GB to jest coś, co nie wszystkim kobietą pasuje ale niektóre dowiadują się o tym dopiero w trakcie.
Nawet jeśli zgadzają się na coś takiego,to nie każda wytrzymuje do końca,po paru zmianach partnerów po prostu rezygnują z dalszej "zabawy"
Należę do swingersów na wybrzeżu,i tak jak napisałeś,są tutaj organizowane takie akcje , jedna dziewczyna i np.kilkunastu ,albo kilkudziesięciu facetów.
Zabawa trwa dopuki ostatni facet,nie skończy,dodam że są tam panowie którzy są mistrzami w tym co robią,i potrafią to robić naprawdę długo,bez względu na pozycję (dziurkę)którą aktualnie się zajmują.
Najwięcej dziewczyn rezygnuje podczas,wytrysków na twarz ,lub w usta , po kilku takich porcjach spermy ,żadna nie czuje się komfortowo,a o połykaniu nawet nie mówię,można się dosłownie zrzygać.
Jesteśmy traktowane jak zabawki,dosłownie ....
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
GB to jest coś, co nie wszystkim kobietą pasuje ale niektóre dowiadują się o tym dopiero w trakcie.
Nawet jeśli zgadzają się na coś takiego,to nie każda wytrzymuje do końca,po paru zmianach partnerów po prostu rezygnują z dalszej "zabawy"
Należę do swingersów na wybrzeżu,i tak jak napisałeś,są tutaj organizowane takie akcje , jedna dziewczyna i np.kilkunastu ,albo kilkudziesięciu facetów.
Zabawa trwa dopuki ostatni facet,nie skończy,dodam że są tam panowie którzy są mistrzami w tym co robią,i potrafią to robić naprawdę długo,bez względu na pozycję (dziurkę)którą aktualnie się zajmują.
Najwięcej dziewczyn rezygnuje podczas,wytrysków na twarz ,lub w usta , po kilku takich porcjach spermy ,żadna nie czuje się komfortowo,a o połykaniu nawet nie mówię,można się dosłownie zrzygać.
Jesteśmy traktowane jak zabawki,dosłownie ....
W ogóle nawet nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że bzyka mnie kilkunastu albo nawet kilkudziesięciu obcych facetów.
Natomiast muszę powiedzieć, że na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy zdarzyło mi się kilka razy uprawiać seks z trzema mężczyznami jednocześnie i sprawiło mi to dużą przyjemność. Jednak to co dla jednej kobiety będzie przyjemnością to dla innej może być torturą. Ja mogę się wypowiadać tylko za siebie. Na mój pierwszy gangbang namówił mnie mój chłopak, bo chciał zrealizować swoją seksualną fantazję. Jego pierwsze propozycje odrzuciłam, strasznie się wstydziłam i w ogóle nie wyobrażałam sobie, że mogłabym brać w czymś takim udział. Po jakimś czasie zmieniłam zdanie i doszłam do wniosku, że mogłoby to być ciekawe i czemu by tego nie spróbować. Tak też się w końcu stało. Sytuacja była dla mnie w miarę komfortowa, bo moim partnerem był mój chłopak oraz jego dwóch kolegów, których znałam już wcześniej i miałam do nich zaufanie w tym sensie, że nie zrobią mi krzywdy. Wyszło to świetnie. Nigdy wcześniej nie wzniosłam się na taki poziom podniecenia i rozkoszy : trzy penisy, sześć dłoni i trzydzieści palców na raz. Poddałam się moim partnerom i realizowałam ich pomysły. Prawda , że całkowicie mnie zdominowali ale ja się na to godziłam. Z góry założyłam, że tak to pewnie będzie.
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Kasiczek

Nowicjusz
Jest to ciekawe przeżycie. Ale muszą być spełnione pewne warunki. Po pierwsze panowie muszą umieć współpracować. Po drugie higiena partnerów na najwyższym poziomie. A po trzecie nadmiar panów nie sprzyja kobiecie. Raczej trzech, czterech max. To i tak jest dla nas wyzwanie.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry