• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewczyny, czy kręci Was gangbang?

Mężczyzna

Zimorodek

Nowicjusz
I jesteś strasznie szybki. Nie nadążałam za tobą aparatem fotograficznym. 😂😒
Trzeba mnie wypatrzyć na gałązce, gdzie czatuję na rybki. Tam siedzę w miarę spokojnie.
A tak na poważnie na obserwację ptaków polecam Deltę Dunaju. Są tam Pelikany a zimorodków na jednaj odnodze delty więcej anizeli w całej Polsce 😊
 
Kobieta

Laura98

Cichy Podglądacz
Jestem młoda i uwielbiam od wielu lat tą tematykę oglądać i fantazjować. Marzyłam o przeżyciu takiego spotkania "na całość", ale brakowało mi odwagi i punku zaczepienia jak to przeżyć. Na początku roku trafiłam na pewne forum z ogłoszeniami, gdzie było wiele tego typu. Czytałam i obserwowałam to miejsce z czystej ciekawości chyba 2 tygodnie. Któregoś dnia byłam tak podniecona i też lekko pijana, że odpisałam na jedno z ogłoszeń. Kilka dni umawialiśmy się i ustalaliśmy konkrety. Każdego dnia miałam watpliwości czy dobrze robię, ale ostatecznie pojechałam.
Puściłam się za kase. Było ich trzech +-35 lat. Na początku denerwowałam się i było dziwnie, ale po kilku drinkach przeszliśmy do sypialni. Nigdy nie byłam tak bardzo podniecona jak zaczęli mnie rozbierać, a potem im obciągałam. Potem brali mnie po kolei, a następnie wszyscy naraz zamieniając się tylko. Cipka, dupka i usta. Robili to bez gumy i kończąc we mnie, bo chciałam przeżyć to "na maksa" raz w życiu. Spotkanie trwało jakieś 3-3,5 godziny, ale wydawało mi się jakby była to chwila. Każdy kończył we mnie kilka razy. Miałam przez kilka dni kaca moralnego, ale ostatecznie nie żałuję. To był najlepszy dzień w moim życiu i często go wspominam przed snem. Jeśli któraś dziewczyna/ kobieta się waha, to szczerze polecam przełamać się i realizować fantazje.
 
Mężczyzna

cuckold1986

Cichy Podglądacz
Jestem młoda i uwielbiam od wielu lat tą tematykę oglądać i fantazjować. Marzyłam o przeżyciu takiego spotkania "na całość", ale brakowało mi odwagi i punku zaczepienia jak to przeżyć. Na początku roku trafiłam na pewne forum z ogłoszeniami, gdzie było wiele tego typu. Czytałam i obserwowałam to miejsce z czystej ciekawości chyba 2 tygodnie. Któregoś dnia byłam tak podniecona i też lekko pijana, że odpisałam na jedno z ogłoszeń. Kilka dni umawialiśmy się i ustalaliśmy konkrety. Każdego dnia miałam watpliwości czy dobrze robię, ale ostatecznie pojechałam.
Puściłam się za kase. Było ich trzech +-35 lat. Na początku denerwowałam się i było dziwnie, ale po kilku drinkach przeszliśmy do sypialni. Nigdy nie byłam tak bardzo podniecona jak zaczęli mnie rozbierać, a potem im obciągałam. Potem brali mnie po kolei, a następnie wszyscy naraz zamieniając się tylko. Cipka, dupka i usta. Robili to bez gumy i kończąc we mnie, bo chciałam przeżyć to "na maksa" raz w życiu. Spotkanie trwało jakieś 3-3,5 godziny, ale wydawało mi się jakby była to chwila. Każdy kończył we mnie kilka razy. Miałam przez kilka dni kaca moralnego, ale ostatecznie nie żałuję. To był najlepszy dzień w moim życiu i często go wspominam przed snem. Jeśli któraś dziewczyna/ kobieta się waha, to szczerze polecam przełamać się i realizować fantazje.
Gratuluje odwagi napewno to bylo dla Ciebie wielkie przezycie niektorzy moga sobie tylko pomarzyc o tym
 
Kobieta

Laurachili

Nowicjusz
Jestem młoda i uwielbiam od wielu lat tą tematykę oglądać i fantazjować. Marzyłam o przeżyciu takiego spotkania "na całość", ale brakowało mi odwagi i punku zaczepienia jak to przeżyć. Na początku roku trafiłam na pewne forum z ogłoszeniami, gdzie było wiele tego typu. Czytałam i obserwowałam to miejsce z czystej ciekawości chyba 2 tygodnie. Któregoś dnia byłam tak podniecona i też lekko pijana, że odpisałam na jedno z ogłoszeń. Kilka dni umawialiśmy się i ustalaliśmy konkrety. Każdego dnia miałam watpliwości czy dobrze robię, ale ostatecznie pojechałam.
Puściłam się za kase. Było ich trzech +-35 lat. Na początku denerwowałam się i było dziwnie, ale po kilku drinkach przeszliśmy do sypialni. Nigdy nie byłam tak bardzo podniecona jak zaczęli mnie rozbierać, a potem im obciągałam. Potem brali mnie po kolei, a następnie wszyscy naraz zamieniając się tylko. Cipka, dupka i usta. Robili to bez gumy i kończąc we mnie, bo chciałam przeżyć to "na maksa" raz w życiu. Spotkanie trwało jakieś 3-3,5 godziny, ale wydawało mi się jakby była to chwila. Każdy kończył we mnie kilka razy. Miałam przez kilka dni kaca moralnego, ale ostatecznie nie żałuję. To był najlepszy dzień w moim życiu i często go wspominam przed snem. Jeśli któraś dziewczyna/ kobieta się waha, to szczerze polecam przełamać się i realizować fantazje.
Jestem ciekawa jaka to strona była z ogłoszeniami🤔
 
Mężczyzna

OskarGrot

Cichy Podglądacz
Niech do ciebie Agatko dotrze, ze piszac w ten sposob tracisz wiarygodnosc i nikt nie bierze twoich wpisow na powaznie. Wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie, wiec juz zejdz na ziemie. I przestan przeklinac, bo jest na to paragraf :rolleyes:
A ja lubię poczytać trochę takiego przeklinania :) To takie inne od ugrzecznionego dnia życia codziennego. Tak inne od środowiska w jakim jestem. Może sam bym chciał mówić takie rzeczy w pewnych momentach?
 
Kobieta

tagetes

Nowicjusz
Dziewczyny, czy chcialabyscie przezyc (albo moze juz przezylyscie) gangbang?

Tak w glebi serca, gdyby odrzucic wzgledy moralne i gdybyscie mialy pewnosc, ze pozostanie to tajemnica + mialybyscie mozliwosc, ze nie spotkacie nigdy wiecej tych osob, gdybyscie nie chcialy.

Mam na mysli calkowite poddanie sie woli partnerow, ktorzy penetrowalby wszystkie Wasze dziurki jakby tylko chcieli.

Czy gdyby byly spelnione wszystkie powyzsze warunki to czy zgodzilybyscie sie na cos takiego? I jak byscie sobie to dokladnie wyobrazaly? Z iloma partnerami najwiecej? I czy konczenie jeden po drugim w Waszych ustach lub twarzy tez wchodziloby w gre?

Czy kreciloby Was, zeby choc raz w zyciu przezyc cos takiego, gdybyscie mialy pewnosc, ze sie nie wyda i jesli tak to jak dokladnie by to mialo wygladac?

Jesli mozecie napiszcie tez ile macie lat. Pozdrawiam

Nie kręci mnie to i w ogóle nie ciągnie w tym kierunku. Może jestem jakaś wyjęta z innej epoki, ale dobrze mi z tym i na chwilę obecną nie czuję potrzeby by to zmieniać. Poza tym, nie widzę siebie w roli zdominowanej przez grupę facetów, ale gdyby tak funkcje się odwróciły...
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry